Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tinilányok! (14-18) Nálatok...

Tinilányok! (14-18) Nálatok mi vonzó egy veletek egy idős fiúban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti mit találtok vonzónak egy hozzátok hasonló korú fiúban? (14-18)

Mit szoktatok először megnézni rajta? (Arc, haj, szem, öltözet) Mi az ami felkelti a figyelmeteket?Melyik az az alkat ami vonzó, értem úgy, hogy, átlagos test, sportos, esetleg egy pici pocakos.

16 éves fiú vagyok és szeretnék egy kicsit vonzóbb lenni a lányoknál. (Ezzel is önbizalmamat növelni)


Köszönöm előre is válaszotokat 😉



2017. ápr. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit először megnézek: stílus, arc, haj


Ami a figyelmem felkelti: ha nem tömeg, van egyénisége, udvarias (-> ha úgy van).


A teste mindegy, nem vagyok e téren annyira válogatós.


14/L

2017. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem az a legfontosabb hogy önmagadat add,és ne "sémákkal" próbálj barátnőt találni.Nem bírom a nagyképű bunkóskodó srácokat,legyen kedves de ne egy "jövendőbeli papucs" :D Fontos a kisugárzás, külsőben pedig a haj és a stílus amit először észreveszek. 18/l
2017. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Mit nézek először: A szemeket. Gyönyörű a kék szem, de a barnákat jobban szeretem, mert biztonságot áraszt.

Ha hangos, az elég figyelemfelkeltő, persze nem mindig jó értelemben.

Mit utálok? Ha látszik rajta, hogy nem önmaga, hanem más akar lenni csak azért, hogy megfeleljen a társadalmi elvárásoknak.

Hiába növeli az önbizalmadat ha az új "önmagaddal" több lány fog hozzád közeledni, ha ők csak egy maszkba lesznek belebolondulva.

Egyszer úgyis bele fogsz szeretni egy lányba, aki ha az álarcod ismeri meg, nagyot fog koppanni. És te is.

De tudod, mi az ami nagyon szexi? Az önbizalom. Egy kisugárzás, ami megfogja az embereket. Ha önmagad vagy.

2017. ápr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arcot nézek először mindig, aztán alkatot. De a mosoly nagyon meg tud fogni szóval ha az olyan igéző már elolvadok :D Arcra nem igazán a férfias, inkább fiatalosabb vagy különleges jön be, borosta nélkül (bár van akinek kifejezetten jót tesz persze). Alkatnak a sportos, de nem kigyúrt. Nem hátrány persze, de rossz tapasztalataim vannak kondisokkal így már rosszabbul állok hozzá. De az átlagos is bejön. Stílus is fontos, de mindenképp magadat add, mindenkinek más jön be, biztos van akinek a te stílusod. Én személy szerint az enyhén elegánsabb vonalat kedvelem, hozzám az illik :D Hajnak hát a hosszú nem tetszik, de ez is csak egyéni dolog. Illetve még a viselkedése is, van akin rögtön látom mennyire nagyra van magával. Ha közvetlenséget sugárzol máris szimpatikusabb lehetsz első ránézésre. Ezzel én is megjártam, egyszer mondta egy srác, hogy nálam nem mernek kezdeményezni mert olyan távolságtartónak nézek ki :/ Ne ess ebbe a hibába, és sok sikert a lányoknál! :)

17/L

2017. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az arcot nézem először. Barna szem engem jobban vonz, de a kék se rossz 😏 aztán a hajat, legyen természetes, ne ilye hátranyalt, az nem tetszik.

Testalkat az csak részletkérdés, de az sosem hátrány, ha sportol az illető. Magasság terén; hát ha egymagas velem a fiú, az nem baj. Ha alacsonyabb, és nem zavarja, akkor az sem 😃 magasabb meg lehet persze.

Hmm stílus. Sosem baj, ha valaki igényesen öltözködik, de azért ne az legyen neki az első, hogy legalább 50ezerért vegyen cipőt.

Öltözködhet sportosan, egyszerűen, elegánsan is, teljesen mindegy.

De mindegy is igazából a külső ha olyan a személyisége, akkor a külsejét nem is fogom nézni.

Ja és ha okos az sem hátrány 😃

2017. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 12. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy fiún először mindig az arcot nézem meg, azon belül a mosolyát és a szemeit. A szemszín annyira nem fontos nálam de a barnát az vonzónak tartom.

Utánna az alakját. Hát nekem mindegy, csak a ducibb srácokat taszítónak találom, a vékony fiúk(mivel énis vékony lány vagyok) nálam előnyösebbek. Nem szeretem, ha egy fiú agyon van gyúrva, és tiszta izom. De ha van rajta nm az a túl sok, hanem az az alap izom, az úgy jó. A pattanásos bőr picit hátrány még nálam.. :/

A haja.. Az mindegy milyen, de a barna az ami vonz itt is, és a páwásat nem kifejezetten szeretem..

Stílus.. Hát igazából azért valamennyire érdekelje a saját megjelenése..

Ami felkelti az érdeklődésemet, ha mosolyog:))nemtudom, imádom nézni ha egy fiú mosolyog főleg, ha rám. Meg a vékony alkat fog meg. :D

2017. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt. 14/L
2017. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!