Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem fura smink...

Csak szerintem fura smink nélkül Inez Hilda Papp youtuber?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen más, mintha nem is ő lenne sminkben..


Itt egy videó, ez már nem átverés, úgy értem miért csinélja ha majdnem felismerhetetlen?


https://www.youtube.com/watch?v=G01kCK3dMzc



2017. ápr. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem fura, hanem egyszerűen csúnya
2017. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért csinálja? Mert neki tetszik. Nem a te kedvedben akar járni, nem neked akar tetszeni hanem saját magának.
2017. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Kevés olyan ember van, aki ugyan úgy néz ki sminkben mint anélkül. Sőt.. nincs is.

Mit miért csinál?

Miért sminkel? Gondolom, mert ő is tudja, hogy úgy jobban néz ki.

Miért videózik? Mert szereti. legalábbis mind ezt mondják. De ha nem lenne belőle pénz, megnézném mennyien folytatnák :D

2017. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem fura, csak sminkelve szoktuk meg. Szerintem sminkkel nagyon szép és gondolom ezt ő is tudja...
2017. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ez a lány nem szép. kéne neki egy kis fogszabályzás, meg orr plasztika...
2017. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Rohadtul korcs már ez a világ. Egy átlagos lány. Semmi gond vele. Erre ti küldenétek plasztikáztatni. El vannak már torzulva az elvárások.
2017. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát egy fogszabályzás,meg egy orrplasztika és szép lány lenne,de ezzel az indián orral pláne oldal néhetből,meg ezekel a szétállo fogaival ahogy vigyorog,meg nagyon szeplős szegény,és szerintem pufi is. Edzés meg ezekel talán formálhatná magát,de amugy a sminkes tartalmai sem nagy szám,a hangja picsogos tehát irritáló pláne amikor afektalva ordit pff.
2020. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Itt mindenki milyen tökéletes gondolom, rólatok mintázzak a szimmetrikusságot :)
2021. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!