Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a vékony...

Fiúk nektek bejönnek a vékony lányok?

Figyelt kérdés

Tudom.. TUDOM, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de mindig az megy, már szinte mindenhol, hogy a molettebb lányok a szexik, a szépek, a vékonyak csontkollekciók ezért már senkinek sem kellenek, a ducibbak meg már szintén szexik,csak LEGYEN MIT FOGNI RAJTA.


Én genetikailag vagyok vékony.(162 cm 46 kg)


Érdekelne, hogy vannak-e olyan srácok, akiknek tényleg bejönnek a soványabb lányok.

Ilyen egyáltalán van még? Mert én egyáltalán nem találkoztam olyan fiúval.

Persze a belső is fontos, nem mondom azt hogy nem.


14/L


2017. ápr. 14. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"Érdekelne, hogy vannak-e olyan srácok"

Megnyugodhatsz, vannak.


Semmiképp ne próbálkozz direkt hízással. Egyrészt még úgyis változni fogsz 20-22éves korodig, másrészt egészségtelen direkt hízni.

2017. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
persze ülj a farkamra! :D
2017. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem lényegében csak a vékonyak jönnek be :)

De mindenkinél más...

Ha egy kicsit többet keresgélsz, akkor találsz olyan kérdéseket, ahol az általad tapasztalt arány fordul. Szerintem így fórumokon valós statisztikát nem lehet felállítani. És egyébként is nehezen.

Van itt gyakorin is xy ember és lényegében ugyan azok kommentelnek minden kérdésnél, max néhány más ember...


Külső szempontjából elég sokan vannak, akiknek tetszik a vékony alak. Elég sok vékony lányt látok az utcán baráttal, kézen fogva :)

Biztos szép lehetsz, az alak mellett pedig elég fontos tényező az arc, illetve a stílus is elég sokat tud dobni a dolgokon. Ebből a néhány adat alapján nálam egyedül a korod nem stimmel

2017. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!