Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen bikinit ajánlotok...

Milyen bikinit ajánlotok széles csípőre?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy mindenhol csak az egyrészes fürdőruhákat javasolják, mert az kiemeli a nagy mellet, ha már "dundi" vagy, miközben a széles csípőcsont nem jár együtt feltétlen nagy mellel és több kilóval.

167 cm és 50 kiló vagyok, mégis, mivel széles a csípőm, nem látszom vékonynak. Azt se tudom, honnan tudnék már fogyni:S

Javaslatok bikinialsóra?

Linkeljetek is, ha tudtok!

köszi


2010. máj. 13. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Széles csípő, erős comb: Előnyös a ,,szoknyás” fazonú egy- vagy kétrészesek, sort szabású bikinik. A mell magasságában hangsúlyosan mintás, alul pedig sima egy- vagy kétrészesek. Az erős csípőt optikailag ellensúlyozó széles vállpántok.

Előnytelen a nyakba szabott, felül viszonylag zárt fürdőruha, amely a váll kiemelésével az egész alkatot sokkal szélesebbnek tünteti fel.

2010. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én csípőm is szélesebb, körte alkat. Nem kell ezzel foglalkozni annyira,a nő azért nőies mert csípője is van!

Amúgy én 2 részeset szoktam hordani és nem látszik benne. Az alsó a csípőcsontodon van szerintem jó.


De ezt találtam neten:

Ha széles a csípője: viseljen a strandon olyan egyrészes fürdőruhát, amely derék alatt egyszínű, sötét, míg derék felett világos, mintás. Ha nemcsak széles a csípője, hanem még zsírpárnák is vannak rajta, akkor pedig kössön a derekára egy szintén egyszínű strandkendőt! Nem ajánlott: a kisnadrág típusú alsórész, ez ugyanis pont oda vonzza a tekintetet, ahova nem kellene.


Vannak olyan fürdőruhák amik has és hátrészen kivágottak, azok szépek. ha bikinit szeretnél szerintem mindenképp a felső rész legyen feltűnő mintás az alsó akkor egyszínű,és mindjárt jobban érzed magad:)

Remélem segítettem.

2010. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, mindenképpen 2 részeset szeretnék, mivel az egyrészesben eltűnne a mellem, a lapos hasamat meg nem akarom eltakarni

egyébként combom sem erős, fenekem se olyan nagy, csak a csípőcsontom ekkora:SSSS

2010. máj. 13. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló adottságokkal rendelkezem. Én ezt a fazont részesítem előnyben, mert nem vág be sehol, szépen rásimul a csípőre, optikailag slankítja:

[link]

[link]

A vékony pántos, oldalt kötősek nem előnyöek.

2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a fazon is jó:

[link]

2010. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. máj. 13. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!