Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon otthoni ruhában vagytok?

Otthon otthoni ruhában vagytok?

Figyelt kérdés
Otthon ugyan azt a ruhát vesztek fel mint pl. Vásárolni vagy moziba?

2017. ápr. 17. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg otthon laktam volt igen hisz nem voltunk átjáróház így otthoni cuccba voltam. De amióta a párommal élek utcai ruhába vagyok hisz állandoan jön valaki átjáróház az egész házunk. De ne úgy képzeljétek el mint a barátok köztbe hogy kis kosztümbe meg tüsarkúba vagyok egy szimpla farmer póló vagy szoknya amiket kevésbé sajnálok otthonra de nem is úgu nézek ki mint egy szakadt gepárd.
2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megyek valahova (legyen az barmi) en szemely szerint mindenhol szeretek szepen mutatkozni de itthol a legregebbi ruhaimat is fel veszem amit nem sajnalok ha koszos lesz stb...
2017. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!💜💜💜
2017. ápr. 17. 15:50
 4/11 anonim ***** válasza:

igen. sose öltözöm át, amit reggel felveszek, abban vagyok estig. Max. ha zakó volt rajtam napközben, akkor felveszek helyette valami kényelmesebbet otthon.

illetve edzéshez átöltözöm persze. :)

De városban élek, nem tartok állatot, nem is öltönyös szakmában dolgozom, így könnyen megtehetem ezt.

2017. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, otthon kényelmes otthon ruhában vagyok. Ez egy csinos cicanacit és pólót jelent. Egyik sem szakadt vagy kinyúlt. Ha beugrik hozzánk valaki, akkor is megfelelő ez az öltözet. Ha valami ünnepség van nálunk vagy elmegyek otthonról, akkor átöltözök természetesen.
2017. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én cicanaciban és egy kinyúlt pólóban, pulcsiban szoktam lenni. Haza kb csak főzni meg aludni járok és nem lenne jó, ha a szép ruháin beszívnák a kajaszagot.
2017. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincs otthoni ruhám. Van utcai, meg pizsama. Általában pizsamában vagyok itthon, ha nem megyek sehová.
2017. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hétköznap általában utcai ruhában vagyok otthon is,főleg azért is mert a munkámból adódóan sokszor van,hogy haza megyek munka közben 1-2órára aztán otthonról megyek megbeszélésre..De akkor sem kiskosztümben vagyok..Amit otthoni ruhának nevezek,az melegítő de abból sem azaz agyonhordott kibolyhosodott változat..sima egyszerű Nike.Viszont ezt inkább csak hétvégén hordom amikor nem megyek sehova.
2017. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fürdőköpenybe vagyok otthon, alatta meztelenül😁
2017. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megyek sehová akkor otthoni ruhában vagyok, ha valahonnan hazaesek és nem megyek már sehová akkor alul átszoktam öltözni. Kényelmesebb egy cica vagy rövidnadrágban tenni-venni vagy tv-t nézni.
2017. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!