Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság melegítőb...

Szerintetek bunkóság melegítőben/otthoni ruhában boltba menni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem annyira nem szokott megrendíteni, ha melegítős embert látok. Mondjuk én nem mennék abban, de ez az én saját dolgom, amíg nem veszélyeztet / szól be az illető, nem zavar a ruházata.
2016. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább igénytelenség.
2016. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért öltönybe kéne?
2016. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyáltalán nem. Legalábbis engem nem érdekel, hogy ki mibe megy boltba. Én is szoktam néha úgy menni :)


19/L

2016. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Emiatt nem fogok bunkónak titulálni senkit, mindenkinek a saját dolga eldönteni miben megy boltba, vagy bárhova, ettől függetlenül azért ez egyfajta igénytelenséget sugall. Én se szoktam kiöltözni, ha boltba megyek, de azért adok annyira magamra, hogy átöltözök, mielőtt kilépek az utcára, és nem otthonkába megyek le.
2016. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Biztos nem bunkóság, mert bunkóság csak olyan lehet, amit valaki más ellen követsz el. Hogy milyen ruha van rajtad, az meg nem befolyásolja senki életét.

De én azzal sem értek egyet, hogy igénytelenség lenne. A melegítőt például sportoláshoz találták ki. Ha elmész egyet kocogni a városban, és utána hazafele beugrasz a boltba egy liter tejért, az miért igénytelenség? Vagy aki így gondolja, az talán öltönyben illetve kosztümben és magassarkú cipőben szokott edzeni?

2016. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha nincs az illetőnek más ruhája, akkor rendbeszedett otthoni ruhában is elmehet bárhová, de legalább legyen kimosva és legyen ápolt a megjelenése amennyire lehetséges. Azt, ha valaki koszos ruhában jár az utcán vagy esetleg munkásruhában nagyon elítélem. Mert mosni akár szappannal is lehet (vagy hamuzsírral) és a melós is tud vinni magával egy szatyrot, hogy abban vigye haza a koszos ruháját és ne piszkítson össze másokat.
2016. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy bunkóság? Tán öltönybe kéne vagy mi a rossen??

Azért nehogy már egy szaros boltba ne lehessen melegítőbe boltba menni...

Nem mintha én melegítőbe elszoktam volna járkálni itthonról, de attól még teljesen jó egy szaros boltba a melegítő.

A bunkóság az amikor mennek a 20 éves cigányok melegítőbe meg késsel kifosztani... na az bunkóság.

2016. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!