Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány szép mindenhogyan...

Ha egy lány szép mindenhogyan szép?

Figyelt kérdés

Sok pozitív visszajelzést kapok. Szerintem az arcom is szép..szemből! Amivel nem vagyok kibékülve az az oldal profilom..nagyon csúnyának tartom és nincs konkrét kép a fejemben hogy nézhetek ki, mert ha úgy fotózom le magam egyszer szép aztán kiengedett hajjal meg csúnya..nincs pisze orrom de nem is nagy. Próbálom elfogadni magam de csúnyának érzem ha valakire oldalról kell ránéznem. Láttam már lányokat akik szemből szépek voltam és oldalról nem a tipikus pisze orr volt. Leginkább a féloldalas profil amit utálok :/ Sajnos rámegy az önbizalmamra is.

Na de a kérdés : Ha egy lány szép szemből akkor bármilyen profilban is szép?


2017. ápr. 18. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2017. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha egy lány szép szemből akkor bármilyen profilban is szép?"


Nem feltétlen!


De a helyednek nem foglalkoznék ennyit a kinézetemmel, mert nem ez a lényeges.

2017. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet csak én tartom magam csúnyának oldalról. Olyan emberektől kaptam pozitív visszajelzést akik élőben is látnak bármilyen szemszögből és még is azt mondják szép vagyok.

Csak ha láttam egy szép lány mindig tökéletes volt oldalról.

2017. ápr. 18. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Édes Istenem...
2017. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartom szépnek az oldalprofilom pedig szemből teljesen ki vagyok békülve magammal. De szerintem se foglalkozz ennyit ezzel. Figyelj nekem is barátom van és mondják hogy szép vagyok. Szerintem a szépség nem is feltétlenül az arcon vagy a testen múlik. Ha van egy jó kisugárzásod akkor bárhogyan is nézel ki gyönyörű leszel.
2017. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
profilból én is ronda vagyok, de nem érdekel. az a lényeg hogy szemből legyen jó. úgyse a profilomat mutogatom annak akivel beszélek. :D
2017. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!