Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet ilyenkor...

Ginkornis kérdése:

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? (Több lent)

Figyelt kérdés
Kilyukasztottam ma (17.04.21) a fülemet. Vagyis inkább a már régen meglévő lyuk mellé csináltattam egy másikat, és itthon döbbentem rá , hogy a friss lyuk nagyon közel van a régihez. Ilyenkor mit kéne tennem? Van erre valami megoldás, vagy csak az összeforrasztás és újra lyukasztás a végkimenetel?

2017. ápr. 21. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mert máshogy hogy gondoltad kivitelezni a két lyuk közti távolság nagyobbítását??😅 komolyan érdekel😅.

Összeforr az kb két nap alatt nyilván a gyógyulásnak azért hagynék egy hónapot. De amugy aki lötte az nem látta??? Vagy berajzolta és megkérdezte hogy jó lesz ott?? Még ma menj vissza és mond neki hogy megvárjátok még begyógyul aztán lessz szives ingyen ujra kilyukasztani hamár ilyen balfa*sz volt.

2017. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát figyi, a fantáziám határtalan 😆😅 na de komolyra véve a szót, elképzelésem sincsen, nyilván ezért tettem fel a kérdést, és nem tömegnövelésnek 😉 Amúgy igen, mutogatta filccel, hogy hova, de ugye az úgy volt, hogy előszőr az isten háta mögött akarta kilyukasztani, mondom "ohm, egy picit közelebb kérném 😆😆", csak hát neki az a pici, az elég sok volt, aztán mondom neki, hogy egy picit nem -e bírja kintebb, aztán addig igazgattam, hogy mondom b...meg, lyukaszd mostmár mert kiverem a kezedből azt a... szóval igen, szőke nővel volt dolgom 😊
2017. ápr. 21. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a távolság?
2017. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok túl konkrétat mondani, de ránézésre fél cm maximum
2017. ápr. 22. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gondod? Nekem 8 mm-re vannak egymástól a lyukak, nincs vele gond
2017. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!