Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortólt?

Hány éves kortólt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek hány éves korától csinálhatja ezeket egy lány.

*1. Smink

2. Szőrtelenítés

3. Tampon

4. Feszülős cuccok

5. Haspóló

6. Csókolózás

7. Szemöldökök kifestése



*alapozó, korrektor, szempilla spirál


Előre köszi!



2017. ápr. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Hát én igazából azt tudom leírni hogy én ezeket hány éves koromban kezdtem. :)

Szóval

Smink: kilencedikben kezdtem rendszeresebben. Elotte max szülinapokra vagy kiöltözős helyekre sminkeltem kicsit. Szóval ez 15 évesen kezdődött komolyabban.

Szőrteenítés: szerintem én olyan 13-14 éves koromban kezdtem a lábammal meg a hónaljammal. Később még a kezemen is.

Tampon: tampont 16 évesen használtam először de nem jött be. Mára mar majdnem 18 évesen kb csak tampont használok.

Feszülős cuccok: szerintem ez kortól független. Ha szexisebb cuccokra gondolsz azt is olyan 15 évesen kilencedikben kezdtem.

Haspóló: szintén 15 évesen

Csókolózás: nálam ez is 15 évesen történt meg először.

Szemöldök kifestése: 15-16 évesen

Remélem nem hagytam ki semmit🙂

2017. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤
2017. ápr. 26. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.

15 éves kortól.

2. Általános hatodik, de attól függ, hogy az illető mikor kezd el szőrösödni.

3. Menstruáció kezdetén, de én a betétet preferálom.

4. Hát... Attól függ, hogy milmilyen. (lásd; bőr)

5. 15, szintén.

6. Mikor megérik rá.

5. Bele tartozik az egyesbe

2017. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. 9. osztálytól

2. Én speciel 13 évesen szőrtelenítettem először

3.15 évesen

4.Attól függ mennyire feszül, egyébként 8-9.


5.8.osztály

6.9.osztály

7.9-10. Osztály

2017. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sminkelni 15évesen kezdtem,szőrteleníteni már 13éves koromban,tampont Azthiszem 15évesen kezdtem használni,Feszülős cuccokat nem nagyon emlékszem de olyan 15-6éves lehettem,haspolót szintén.Az első igazi csók szerintem 14-5éves koromban lehetett.Szemoldokomet pedig akkor kezdtem,mint sminkelni.
2017. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Smink: 15 éves kortól

Szőrtelenítés: szerintem attól függ, mennyire szőrösödik valaki. Én pl 13 éves korom óta csinálom rendszeresen.

Tampon: amikor már erős a menzesz.

Feszülős+haspóló: 15-16

Csók: amikor szerelmes lesz. De szerintem 15-17 éves korban már a többség túl van az első csókon.

Szemöldök: 15

2017. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤
2017. ápr. 27. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

1. 15

2. Amikor elkezdi zavarni a szor

3. Ez is fugg sok mindentol. Mostha vki versenyuszo, akkor eleg hamar muszaj neki, vagy ha eros a verzese. De van olyan idiota gyerek, akinek nem engednem. De amugy olyan 14 eves kor elott sztem nem nagyon "mer" senki, meg az csak tud fajni egy szuz lanynak, meg jol kell feltenni, szoval ahhoz ismerni kene a lanyt

4. Barmikor, nem is ertem ez miert kerdes a mai vilagban. Ovodasok isis feszulos cuccokban jarnak, hagyjuk mar

5.ovodas koromban is hordtam haspolot, szinten nem ertem a kerdest

6. Ehhez senki nem ker engedelytbugyse, csak megtortenik. Csokolozasbol amugysem lett meg terhesseg vagy hosszutavu problema. Max egy kis natha vagy herpesz

7. 13-14

2017. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!