Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az igénytelenség,...

Szerintetek az igénytelenség, ha egy nő egy héten 6-szor zuhanyzik kb.1.5 percig alkalmanként, pluszban egy hajmosás?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne? :D Ha időközben nem lesz nagyon zsíros a haja, és ha 1,5 perc elég neki a csutakolásra, akkor sztem nem :D
2017. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, en nagyon budos lennek meg tiszta dzsungel. Nem szortelenit? Vagy ezt igy hogy? Nem ertem
2017. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az.. egy ferfi tovabb zuhanyzik....
2017. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ büdös-e. Hogy hányszor zuhanyzik, az irreleváns. Van akinek kétnaponta elég, van akinek napi egy kevés.
2017. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sima átlag esti zuhany nekem is kb ennyi idő. De heti 1-2x hajat mosok meg borotválkozok, ezek kb 30-40 percet vesznek így együtt igénybe.

(Ja + minden reggelt azzal indítok, hogy alulról megmosakszom. Nekem ez kell a komfortérzetemhez.)

2017. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem.

gáz inkább, ha ennél több időt mondjuk egy férfi tölt a fürdőben :D

2017. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Pedig ennyi idő alatt egy férfi sem tud megfürödni, megborotválkozni (arc, hónalj, fanszőr), hajat mosni, fogat mosni, szóval minimum heti 2x bizony több időt kell ott töltenie.

2017. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hónalj xD
2017. máj. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!