Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta, hogy...

A barátom azt mondta, hogy igénytelen vagyok azért mert hajmosás után nem egyből szárítom meg a hajam, hanem olyan 10-15perc múlva, addig pedig törölközőbe van csavarva. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,hogy inkább az az igénytelen,aki nem mossa meg a haját.

19/L



2012. márc. 30. 14:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
A barátod nincs tisztában a szavak jelentésével. Vagyis buta. Ezt gondolom erről.
2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy a barátod nem 100%-os ...
2012. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem mondanám butának,szerintem okos,mindenről van véleménye is és kitűnő tanuló.Ezért nem is értem ezt a megnyilvánulását.
2012. márc. 30. 14:19
 4/26 A kérdező kommentje:
Meg valahol úgy hallottam,hogy jobb a hajnak is,ha magától szárad meg.
2012. márc. 30. 14:20
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Azt kérdezted, mi mit gondolunk, nem azt, hogy te mit gondolsz. Rengeteg magasan képzett, mégis buta ember van.
2012. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mindenről van véleménye, nem jelenti azt, hogy okos. Szerintem nem normális teljesen, ha ilyeneket mond. Én is ugyanígy szoktam csinálni hajmosás után, ahogy te leírtad. Akkor én is igénytelen vagyok? :))
2012. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Akkor én extra igénytelen vagyok, mert én egyáltalán nem száritom a hajam. A barátod meg egy barom.
2012. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szintén "extra igénytelen" vagyok, én se szárítom a hajamat.

Nem lehet, hogy azért nem tetszik neki a törülköző a fejeden, mert nem tartja túl szexinek?

20l

2012. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hmmm...érdekes vélemények.:) Én sem gondolnám ezt igénytelenségnek... Habár egyik barátnőm szerint meg teljesen ostoba vagyok,amiért minden nap zuhanyzok.Nem értem néha az embereket.:|
2012. márc. 30. 14:25
 10/26 anonim ***** válasza:
97%

Én van, hogy egyáltalán nem szárítom meg a hajam, főleg nyáron. A hajszárító nagyon kiszárítja a bőröm, ezért előbb be kell krémeznem az arcom és azt meg ugye meg kell várni, amíg beivódik, különben e hajamat is összekenem vele. A csurom vizes hajat pedig nem is szeretem szárítani, nekem nem jó érzés, kicsit hagyom pihenni mindig.

A hajamat nem lehet vizesen kifésülni, nagyon tépi a fésű, sok hajam kijön. Ezért én, ha hajat szárítok, fésülés nélkül kezdem és csak akkor fésülöm ki, ha már majdnem száraz. Akkor viszont néhány húzás után sima is, semmi gubanc. Gondolom akkor ez is igénytelenségnek számít. :D

2012. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!