Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hasonló férfiillatot...

Milyen hasonló férfiillatot tudnátok ajánlani? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék férfiparfüm ötleteket, mert a párom arra kért, hogy válasszak neki egy olyan illatot, ami nekem tetszik. Megpróbálom leírni, hogy mik tetszenek, mert nincs tapasztalatom a férfi illatokban sajnos, de a fenyő/óceán stb. after shave-ekhez vagy vécéillatosítókhoz hasonló illatok és az édes, émelyítő illatok nagyon nem jönnek be. A mexx-nek a Pure Life férfiillata tetszett eléggé, de néha annyira jó illatokat érzek az utcán hapsikon, hogy biztos van még számos ilyen.

Női illatban a BVLGARI Omnia Christalline, a Dolce & Gabbana Light Blue és a KENZO - L' eau par a kedvenceim, s amíg lehetett kapni, szerettem a mexx Pure Life női változatát. Vagyis talán a friss, hűvös vagy "mosottruha" illat vagy a gyümölcsös-citrusos illat, ami tetszik.



2017. máj. 7. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

A Light Blue-nak van férfi változata több flankerrel, azokat érdemes lehet végigpróbálni. De a női változat is simán működik pasin.

Versace Pour Homme

Versace Man Eau Fraiche

Nautica Voyage

Azzarro Chrome

2017. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Írhattad volna, hogy mennyi pénzt szánsz rá.

Ami nekem teljesen "mosottruha" hangulatot ad az Montblanc Legend Spirit ( Douglas-ban van ).

Aztán ilyen frissebb illatok: Versace Pour Homme-al nem lehet elhibázni vagy Armani Acqua di Gio és Paco Rabanne Invictus, bár ez a 2 elég népszerű.

Van a Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme ami teljesen jó, friss férfias illat, talán egy kicsit "régimódi".

Vagy megnézheted az Abercrombie & Fitch First Instinct parfümöt ( ez is csak a Douglas-ban van).

2017. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!