Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők szerintetek szépek...

Lányok/nők szerintetek szépek vagytok?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor kire szeretnél hasónlítani?


Ha szerinted szép vagy akkor ki a legszebb lány/nő?



2017. febr. 21. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen, annak tartom magamat. Ápolt vagyok, kedves, szép arcom van, normális alkattal, nőies formákkal.

Nem foglalkozom ilyenekkel, hogy ki a legszebb, ez annyira relatív, egyébként sem ekörül forog az életem.

2017. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok különösebben szép, de nagy mellem van ;).

Akit nagyon szép nőnek tartok, az Emerald Fennel.

2017. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem, sosem voltam az, de annyira nem vagyok ronda, hogy zavarjon, a páromnak tetszem, magamnak nem, de ez nem annyira fontos számomra. A testemmel még tudok mit kezdeni, izmot fogok építeni, ha lefogytam, az arcom viszont karakteresebb lesz majd a ráncoktól, az is valami.


Sokféle nőtípus bejön, egyrészt a bájos, vörös hajú és zöld szemű, de a legelesleginkább a szép mulatt nők tetszenek. Bármelyik szívesen lennék s még egy csomó egyéb típusnak is örülnék.

(Én alacsony vagyok, barna hajú, szép, nagy, barnászöld szemű, ezzel sincs nagy bajom, csak a szám nagyon vékony. A mellem lehetne kisebb, de egész jó úgy is, ahogy van.)

2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Szép vagyok, ja. Mindenkinél van szebb, meg különlegesebb, meg a szépség amúgy is egy tök relatív, társadalmi találmány, semmi értelme magamat másokhoz vagy másokat egymáshoz hasonlítgatni, úgyhogy nem is szokásom.
2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de ha törekszem az igényességre, meg felszedek némi izmot, lehet még belőlem echte szép nő. Most kamasz vagyok, de nem sminkelek, (másokon is) tetszik a "természetesség", a minimális smink, és az ápoltság.
2017. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam különlegesen szépnek, de elégedett vagyok magammal. Ápolt vagyok, magas, vékony, derékig érő haj, csinosan öltözöm.

A visszajelzések is vegyesek. Van, akinek nagyon tetszem. Van, akinek egyáltalán nem.

Nem szeretnék hasonlítani senkire sem. Jó önmagamnak lenni :)

Akit nagyon szép nőnek tartok, az Monica Bellucci.

2017. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkalom jó, de az arcom annyira nem tetszik. Mások szerint cuki meg szép vagyok. Szerintem is leratív dolog a szépség és én nem szoktam összehasonlítani híres embereket hogy ki a szebb...
2017. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*alakom
2017. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Az alakom tokeletes, az arcommal mar vannak problemaim. Neha szepnek latom, neha nagyon nem. Olyan erdekesnek mondanam inkabb. A hajam maga a katasztrofa lett az elmult egy evben. Szanaszet toredezik akarmit csinalok vele, mar nem is erdekel.

Annyira semmi nem zavar magamon, hogy sebeszhez mennek vele peldaul.

2017. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, de nem vagyok megelégedve magammal. Én minden hibámat látom, és szeretnék szebb lenni. Persze nem ez a legfontosabb számomra, de lennék magabiztosabb. Sokan mondták már, hogy szép vagyok, de tudom, hogy nem tetszhetek mindenkinek.


Az egyik legszebb (és egyben legkedvesebb) nő a mostohaanyám. Jennifer Connelly is nagyon szép.

2017. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!