Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok, mit...

Nagyon izzadós vagyok, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Először is, bocsi, ha rossz helyre írtam ki, de nem tudtam, pontosan hová kéne >.< Szóval a lényeg, hogy nagyon izzadok. Mire kiérek a buszmegállóba, már kezd melegem lenni, buszon ülve meg mikor mennyire, de izzadok (nem csak melegben) És mire beérek az iskolába, addigra is eléggé. Biztos nem a melegtől van, mert akár öt fokban is képes vagyok izzadni, télen is mindig lengén öltözködöm (szerencsére nem betegeskedem túl sokat) emiatt.

Mitől lehet? Mit lehet tenni ellene?

Előre is köszi a válaszokat :)



2017. máj. 8. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, próbáltam már mindent (solutio antisudorica, dezodorok, egyéb izzadásgátlók..). Ha szerencséd van kinövöd, de am sztem neked a solutio antisudorica is segítene. A kezemet bonyolult módon kezelem, csak ez segít rajta de hosszú lenne most leírni, sztem am sem próbálnád ki. Jelenleg stresszoldót is szedek (homeopátiás gyógyszer), ugyanis nekem a stresszel függ össze az izzadás.

Ha neked pl a pajzsmirigyed miatt van akkor azt gyógyszerrel nem lehet nehéz kikezelni, szval lehet el kéne menned kivizsgálásra hogy az-e a gond.

2017. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam vele november környékén orvosnál, mondtam neki, mi van, viszont csak kinevetett, mondván, tinédzserkori dolog ez, mindenki végigmegy rajta, majd elmúlik. Tizenhét éves vagyok, szerintem már nem igazán serdülök. Úgyhogy nem küldött semmilyen vizsgálatra. Azóta orvost váltottam, még nem jutott eszembe megkérdezni őt is, köszi a tanácsot :) És kipróbálom, amit említettél, hátha :)
2017. máj. 8. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az voltam aztán elkezdtem zsálya teát inni nekem nagyon bevállt 3 napig tart az izzadáscsökkentő hatása.De ha nem találsz zsályát az izsóp tea is jó.
2017. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én azért izzadok, mert túlsúlyos vagyok (még). Orvosom azt mondta, hogy fogynom kell.
2017. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még mindig a jobbik eset mert le fogysz és akkor hátha elmúlik. De nálam ez örökletes félig meddig, meg sztem ez az én esetemben hasonlít már inkább kóros betegséghez, mert iszonyat durva és semmi sem hat.
2017. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Nem vagyok túlsúlyos, nincs pajzsmirigy problémám, nem vagyok stresszes, jól étkezem, rendszeresen sportolok stb, egyszerűen semmi nem indokolja a dolgot. Akkor is izzadok, ha fázom, van, hogy jégcsap a kezem, de verejtékes. Egyszerűen gyűlölöm a dolgot. Nekem ez tenyéren, talpon, hónaljban jelentkezik, máshol nem. De olyan szinten, hogy frissen megfürödve, dezodorozva már 5-10 perc után folt van a hónaljamon. ( Szerencsére szaga nincs. ) Emiatt kizárólag fekete felsőket hordhatok, amit nagyon nem szeretek, rengeteg ruha anyag is kilőve, mert nagyon meglátszana. Még olyan alapvető dolgokban is akadályozott mindig, hogy kézen fogva mászkáljak az adott párommal, mert valóban tocsogott a tenyerem...Még nem találtam megoldást sajnos.


32/N

2017. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A z esetek 99,9% ban semmilyen szervi elváltozásra betegségre nem tuják fogni , mert nem is az , maga a kövérség sem az oka , de a vele járó önbecsülésletörések, megfelelési kényszer, már nagyon is jelen van, sok kövér ember van aki nem izzad, de ugyanakkor sovány testfelépítésűek izzadnak még akkor is ha hideg van , reggeli felkelés után kezdődően ,ennek biológiai okai vannak amit ezen a forumon olvashattok - forum.2esely.hu/gnm/index.php?topic=375.0
2017. máj. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!