Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadós vagyok :S Mit...

Nagyon izzadós vagyok :S Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Hónaljban még dezodor segít valamennyire, de az már kellemetlenebb ha az ember homloka is csöpög az izzadságtól. Ez valami gén-es dolog? Nem vagyok túlsúlyos (175cm, 63kg), egészségesen táplálkozom... Ha simán sétálok az utcán 10 perc után tuti ömlik a fejemről a víz. Mit tehetnék ez ellen? Van vmi "csodaszer"????
2011. jún. 18. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Gyógyszertárban lehet kapni egy "Solutio Antisudorica" nevű szert. Azzal elég bedörzsölni az adott helyen. Tényleg hatásos , csak ajánlani tudom! Az ára se drága (300 ft)
2011. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem régebben a hátam izzadt mindig. bebeszéltem magamnak, hogy ez csak fejben dől el. azóta nem gondolok rá, hogy leizzadok, és semmi..:D próbáld meg xD :D
2011. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebben biztosan van valami, mert én is észrevettem már, hogy olyankor izzadok nagyon, amikor attól félek, hogy izzadni fogok, és majd mindenki meglátja a foltokat a pólómon. Ha viszont olyan helyre mentem (például hazafelé), ahol nem kellett tartanom attól, hogy ciki lesz, ha bárki is észreveszi, mennyire izzadok... nos, ilyenkor tényleg sokkal kevésbé izzadtam, mert ugye nem gondoltam rá.


Mindenesetre én is bepróbálkozom ezzel a Solutio Antisudoricával, hátha!

2011. jún. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica tényleg segíteni fog. Csak ajánlani tudom, nekem bejött :)
2011. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) akkor megyek és keresem ezt a csodaszert :D
2011. jún. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!