Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mossam le a körömlakkot...

Hogyan mossam le a körömlakkot körömlakklemosó nélkül?

Figyelt kérdés
holnap bérmálkozásra megyek,és zöld körmeimet illene lemosni...nincsen itthon körömlakklemosó,nem is tudok sehonnan szerezni holnapig.festékhigító sincsen.mivel mossam le??kapargatni nem akartam eddig,nehogy csak rosszabb legyen..
2010. máj. 15. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag sehogy... Holnap reggel a nagy "esemény" előtt nem tudsz beugrani valahova egy lemosóért?
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kölni vagy szesz?
2010. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Fess rá még egy réteget, és gyorsan töröld le pl. egy papírzsepivel! Persze amíg meg nem szárad. Tényleg bejön, régen én is csináltam így :)
2010. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Így van! Fess rá még egy réteg és töröld le gyorsan!
2010. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
jé ez tök jó ötlet, amit írtak. egyszer én is jártam így, le kellett volna mosni a körömlakkomat, de elfogyott a körömlakklemosó. lakkbenzinnel, alkohollal, mindennel próbáltam és sehogy se jött le :D
2010. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Reszeld le óvatosan körömreszelővel vagy bufferral.
2010. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit írtak, hogy fess rá és az feloldja a régi lakkot és töröld le az jó, de nem zöld színnél.


Zöld foltos fog maradni a körmöd, elég ronda lesz.



Holnap ugorj be az esemény előtt venni egy lemosót és vattapamacsokat. Vagy kérj még előtte egy szomszédtól vagy valakitől. Vagy aki szintén megy a bérmálkozásra beszélj vele, hogy vigyen már lemosót ha van neki otthon és gyorsan ott megcsinálod előtte.



Esetleg reszeld le, de szerintem az se lesz jó megoldás.


Én megpróbálnék ráéfesteni valami fehér vagy rózsaszínes világos színt. Hátha sikerülne valami pasztellesebb, visszafogottabb színt kreálni és mégse lenne olyan durva zöld...


Alkohol nem hozza le. Esetleg áztasd meleg vízbe kb. 30-40 percet, hátha olyan a lakk és levegősödik és le tudod pattintgatni...

2010. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én kipróbáltam ráfestettem egy réteget és nem jött le :-)
2016. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Citrommal vagy ecettel próbáld
2018. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!