Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Ez még...

Nagyon kövér vagyok? Ez még elfogadható?

Figyelt kérdés
14éves vagyok 156cm és 62kg. Ez még tetszhet valakinek? Így néz ki a hasam: [link]

2017. máj. 10. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd. Egy még fogsz nőni, kettő ne másoknak akarj tetszeni, mert az tönkreteszi az önbecsülésed. Ha folyton arra vársz, hogy pozitív visszajelzéseket kapj, és nem kapsz, azt hiheted, senkinek sem vagy jó, holott ez butaság. Fogadd el magad, tudom, hogy nem könnyű, de a "kövérség" nem bűn, csúnya szó, a legborzasztóbb dolog, ami lehetsz. Vannak ennél sokkal rosszabb dolgok is a világon. Viszont, ha szeretnél alakítani a testeden, fogyni, azt csakis magadért tedd, hogy jobban érezd magad, sose másokért! Nem másoknak kell a bőrödben élniül, szóval szeresd magad!!!
2017. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

most kár itt nagyon megértőnek lenni meg ezt a fogadd el magad marhaságod mondani.

Sajnos nagyon terjed ez a facebookon, hogy ne is változtass magadon, fogadd el magad. Ez nem helyes.

De sajnos kövér vagy. Nem nagyon kövér, de kövér és edzetlen. Kezdj el valamit sportolni, mert most még simán tudsz változtatni. Később nem biztos.

2017. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
14 éves fiúként 156 cm??????
2017. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közepes alkat. Nincs veled semmi baj. Kérlek ne menj eddzőterembe a többi majom közé, mert el fogom hányni magam. Így vagy jó és kész!
2017. máj. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!