Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, ha valaki a párjára azt mondja, vagy arra céloz, hogy kövér?

Figyelt kérdés

csak a véleményetek érdekel, nem a fogyással kapcsolatos tanácsotok.:) (sajnos pár embernek megfordul a fejében, hogy azt írja válasznak, hogy így meg úgy kéne lefogyni...)


az exem párszor célzott arra, amikor még együtt voltunk, hogy fogynom kéne. pl mondogatta, hogy ő vigyáz az alakjára, meg hogy sportolnom kéne, meg folyton megfogta a hasamat és azt mondta: hasas.

ha zavarta, hogy nem vagyok vékony, akkor miért volt velem?


a mostani barátomon is van nem kevés felesleg. így ismertem meg és így szerettem belé. és egyáltalán nem zavar, elfogadom, és egyik párválasztásomnál sem volt fontos, hogy milyen a pasi teste. egy darab célzásom nem volt még. szerintem így a normális.:) így a jó.:)


ti mit gondoltok?


2014. jan. 13. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok 120 kilós, párom sem az :) semmilyen túlzott dagadtságra nem kell gondolni :D
2014. jan. 13. 22:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert úgy szebb egészségesebb, fittebb és hosszabb életű lennél, ezért céloz rá. Elfogadható.


A szeretet nem az, hogy tömöd a másikat ész nélkül, hogy "egyél csak bogaram" hanem hogy támogatjátok egymást abban is, hogy egészségesek legyetek. Sőt, együtt küzdötök a kilók ellen.

2014. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom mondta régebben, hogy öt nem zavarja az, hogy van rajtam kevés felesleg, de ha leadnám, kivánatosabb lennék.
2014. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint sose értettem, hogy (általában) a nők miért akadnak ki azon, ha lekövérezik őket. nyilván szarul esik, oké. de szerintem az ember párja INTELLIGENSEN közölheti, hogy fogyni kéne.

ha nem merünk őszinték lenni a párunkkal, akkor minek vagyunk együtt? és szerintem az őszinteségbe beletartozik az is, hogy kinyilvánítjuk véleményünket a külsőről.

sértődött már meg rajtam nő (nem voltunk együtt), mert megkérdezte, hogy tetszik-e nekem a haja, én meg megmondtam, hogy nem. teljesen kiakadt.. nyilván bunkó paraszt vagyok, de könyörgöm. ha megkérdezi, akkor fogadja el azt is, hogy esetleg nem tetszik. így szerintem hitele marad a szavamnak, nem mondom mindenre, hogy "igen drágám"


azért is fogom (és tettem is így) mindig megmondani a barátnőmnek, hogyha fogyni kéne, mert nem szeretnék olyan emberrel élni, aki elhanyagolja magát. és most nem arról beszélek, hogy valami betegség miatt elhízott, hanem arról, hogy lefekvés előtt bevág 3 púpos tányér pörköltet, és a testmozgás kimerül annyiban, hogy a villát a szájához emeli..


és még ezeket az embereket sem ítélem el, pusztán nem szeretném velük leélni az életemet.

2014. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez miert gond? Elmondta sztem egesz kulturaltan h mi a velemenye. Sztem ezen nem kell besertodni. Nyilvan minden no ugy nez ki a legjobban,ha feszes es formas teste van. Ehez pedig sport kell. Egy parkapcsolatban tudni kell egymasnak elmondani a velemenyunket,meg ha az nem is esik a masiknak jol. Az oszinteseg a legfontosabb.
2014. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(Off: El lehet már felejteni azt a hülyeséget, amit nem is tudom, hány hozzászólásban olvasok, hogy valaki sportolgat és majd ettől lefogy. Hacsak nem fejlődésben levő 14 éves gyerekről van szó 2-3 kiló felesleggel, ami amúgy is gyorsan leszalad róla. A fogyás elsősorban az étrenden múlik, a sport csak kiegészítés.)


Én azt gondolom, hogy minden ízlés kérdése. Nekem pl. kifejezetten taszítóak a nagyon izmos és nagyon vékony emberek mindkét nemből külsőre, nekem a kicsit teltebbek tetszenek. Tehát én biztos nem fogok szólni a páromnak, hogy pár kilóval több.


Ha már nagyon nagy a súlyfelesleg és egészségügyi problémákat okoz, akkor jogos, hogy szól a párunk.


Ha vékonyan ismert meg és nagyon meghíztunk, még akkor is kisebb gond, ha szól, mint ha indok nélkül elhagy (mondjuk én nem tartom sokra az olyan kapcsolatokat, amik a súlyingadozás miatt mennek szét, de nem vagyunk egyformák, vannak külsőorientáltabbak, akiket nem vonz a partnerük, ha megváltozik az alakja, őket is megértem valahol).


Vagy ha látjuk rajta, hogy elégedetlen magával, akkor nagy segítség, ha felajánljuk, hogy együtt térjünk át egészséges étrendre és keressünk valami sportot mellé.


De ha szóvá is tesszük a párunk súlyát, nem olyasféleképpen, hogy "hasas". Még poénból sem. Erre nyilván azt reagáltam volna, hogy: hasas volt anyád, mikor lefialt és akibe most szépen húzhatsz is vissza. Haha, ugye, milyen vicces vagyok?


Amikor nem érzem jogosnak célozgatni a másik súlyára, ha nem egészségtelenül nagy a túlsúlya és már ilyen alakú volt, mikor összejöttünk vele. Mert ha nem vonzódunk hozzá, mi a jó francért választottuk. Mert olyan cukkkiiii és majd lefogy a kedvünkért? Ugyan, ugyan!

Ha valakihez nem tudunk vonzódni, akkor keressünk mást és ne őt b..szogassuk, hogy a kedvünkre alakuljon.

2014. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az ember ugyanúgy néz ki, mint mikor összejött a párjával, tartja azt a súlyt, szintet, akkor nem elfogadható a későbbiekben a beszólogatás.

Ha a kapcsolat alatt változik meg az alak, akkor tegye szóvá nyugodtan. Különben pedig legyek jó úgy, ahogy vagyok. Többnyire nem is az extrém kövéreket szokták piszkálni ezzel, hanem olyanokat mint pl én, akiken van 2 kg felesleg. Nekem is volt már olyan pasim, aki azzal fárasztott, hogy jaj milyen jól néznék ki, hogy ha még innen meg onnan fogynék, sportolnék, stb, miközben ő éppen bőszen növesztette a hasát meg a tokáját. :D

2014. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én férjem is azt mondja hogy jól nézek ki állandóan marcingól ütögeti a seggem és elő bújt belőle a szadó mazó stilus is ami nekem nem igazán jön be.

Valószínűleg ez azért van mert az utóbbi időben híztam elég sokat és ezért van ez, de saját magamnak sem tetszek és ő soha nem ellenkezett mikor mondtam hogy diétázom, azt mondta mindig hogy diétázzam amíg jól érzem magam de ne éheztessem magamat túl mert rosszabb lesz.

Az elején sem voltam nagyon vékony ő elfogadott úgy de így hogy még több lettem igen is vágyik arra hogy vékonyabb legyen a felesége.

Amin alakulóban van és lassan úszkálnak lefele a kilók is.

Mert tényleg kívánatosabb egy nő ha vékonyabb és nem csüng róla a háj szex közben.

2014. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém egy az egyben kimondta, fogynom kell 10 kilót.Azt mondja szép vagyok, és vonzónak talál, de ha fogynék 10 kilót számára én lennék a hercegnő.Gyakran szokta mondani hogy pufi vagyok, meg pocis.Nem esik túl jól.Múltkor eléggé kiakadtam mikor mondta megint, szóval megígérte hogy ez az utolsó.Tisztában vagyok vele, hogy fogynom kell, már fogytam több mint 20 kilót(mielőtt még őt ismertem volna), és még olyan 15 kg felesleg van rajtam, de tőle inkább azt várnám, hogy éreztesse, hogy így is szeret, így is tetszem neki, nem azt hogy küzdenem kell hogy megfeleljek neki.

Az érdekesség az egészben, hogy ő sem sovány, bár mióta összejöttünk fogyott 8 kilót, és én őt olyan szépnek, helyesnek látom.Imádom a pocakjával, mindenével együtt, soha nem tudnám azt mondani neki, hogy fogynia kell, mert tényleg őszintén és szívből úgy szeretem, ahogy van.

2014. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!