Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén milyen az alakom?...

Őszintén milyen az alakom? Túl vékony vagyok? (bikinis kép)

Figyelt kérdés

164cm, 50kg, 19 éves vagyok.

Szeretnék 55 kg lenni.



2017. máj. 22. 13:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is tetszik, igaz biztos öreg lennék neked, de kíváncsi vagyok. 38 f
2017. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%
Jó alakod van. A melleidet bármikor meg tudod csináltatni, ha elégedetlen vagy velük. Sokan a vékony lányokat kedvelik, és még mindig nagyobb előnnyel indulsz, mint egy kövér lány. Azokat senki se szereti... :P
2017. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
18%
Uh de ki nya....nalak😂😍
2017. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

A magasságomat is nézd ahhoz mérd az 50-t. :)

Köszönöm a válaszaitokat.

Mellre sajnos igen nehéz hízni, úgyhogy én azt már fel is adtam. Én a combomra csíppőmre fenekemre szeretnék hízni. Tetszik a homokóra alkat. Úgy érzem nekem túl vékony a csípőm, ami nagyon zavar.

Egyébként sokan kérdezték priviben, h sportolok -e, mert lehet az rám férne. De igen rengeteget! Nyújtok mindennap, igazán hajlékony vagyok. Heti 1 tánc, 1 gyógytorna. Mindennapos kutya sétáltatás, tollasozás, biciklizés. Kétnaponta futás. Futóversenyzem. Otthon szoktam guggolni súlyokkal, tornázgatni.

Nekem nem tetszik az izmos has, így arra nem szoktam tornázni.

Kérdezték azt is miért írtam ki a kérdést.

Egy hosszantartó szerelmi kapcsolatba voltam, a barátom 3 év után az utolsó félévben már csak havonta egyszer, ha velem akart lenni. Így én magamban kerestem, keresem(?) a hibát.

Egyébként hát ez kicsit javít a kicsi mellemen:D hosszú köldökig érő világos barna hajam van és kék szemem.

2017. máj. 22. 13:53
 15/36 anonim válasza:
0%
Vékonyság pont jó.. Kicsit nagyobb mell, é ha az arcod is okés, dögös caj vagy. :P
2017. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű alakod van, és számomra a kis mell sem hátrány, sőt! A kis mell sokkal szebb tud lenni mint egy nagy vagy hatalmas. Bár számomra eddigi barátnőim nem szexuális kellékként voltak jelent az életemben és dicsekvés tárgya sem volt egyik lány sem a haverek előtt (milyen bomba nő, mekkora didik bakker).


Én a vékony lányokat szeretem, kis mellekkel.


A Te tested, szerintem tökéletes, egyszerüen imádnálak :)

2017. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
63%
Juj, nagyon fincsi :) a melleddel sincs semmi baj, nehogy megcsináltasd :D tökéletes így. Hátulról nem csatolnál egy képet nekünk?
2017. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%

nagyon jó az alakod, de tényleg kéne az a plusz pár kiló

na majd főzök neked, aztán ecc-pecc felmegy :D

2017. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
oh nem csináltatnám meg soha a mellem. :D
2017. máj. 22. 14:13
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Erősitést ajánlok Neked. Vékony vagy, nincs rajtad felesleg, hamar meg fog látszani az eredmény. Formás, tónusos leszel tőle. Ne aggódj, nem leszel akkora...

Köszi a képet! Sokan úgy kérnek az alakjukról véleményt, hogy egy rosszul világított alig kivehető képet küldenek, bő ruhában. Neked meg az _alakodat_ látjuk. Köszi!

2017. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!