Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai fiúknak miért a vékony,...

Kecskee666 kérdése:

A mai fiúknak miért a vékony, ribizlik jönnek be?

Figyelt kérdés
Azokra a tipikus seggmell ki típusra gondolok... Indkolnatok? A normális lányokat miért nem veszik észre? Vagy pl a moletebb lanyokat?

2017. máj. 22. 21:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Inkább örüljenek a normális és a molettebb csajok hogy nem egy ilyen "mai fiú" próbálja őket megszerezni. Egyszer majd összejön nekik az igazi, csak idő kérdése.
2017. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Végülis igaz.. de en itt nem csak azokra a stilles mai fiúkra gondolok.. hanem pl rockerek.. vagy az ilyen okosabb fiukra.. vagy a visszahuzodo tipusra.. vagy pl a nornalis fiuknak is a mai ribizlik tetszenek.
2017. máj. 22. 21:44
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Valljuk be...tényleg jól néznek ki. De nyugi, kapcsolatot nem nagyon terveznek velük.
2017. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a kérdést. Mi köze a testsúlynak a ribizliseghez?

Inkabb fogyj le , és ne a vékony lányokat ekézd , Tonna Donna

2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD oksika :D
2017. máj. 22. 22:50
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Mi ez, hogy mai fiúk? Szerinted csak mostanában kattantak be a férfiak, hogy a jó csajok jönnek be nekik? Elárulom, amióta a világ a világ az átlag férfiaknak a kor ideálja, a kor szépsége tetszik. Ma ez vonzó, az őskorban meg a kövérség volt. Egyáltalán nincs ezzel baj, teljesen normális. A molett lányoknak meg ha zavarja őket a túlsúly akkor le kell fogyni. Dagiként mondom, nem kell szépíteni, hogy molett. Fogytam már sokat, kemény munka volt. Nem kellett volna zabálni, és nem híztam volna el, ennyi. De sose vergődtem, hogy nem az én testem tetszik egy átlag férfinak.

De amúgy nézz magadba, te észreveszed a dagi fiúkat? Vagy a kockákat? :)

2017. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Képzeld el, igen. :)
2017. máj. 22. 23:32
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik mind a 2. :)) Csoda ez a mai világban? Igen..ezekszerint.
2017. máj. 22. 23:32
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg annyit.. hogy igy lathatlanban mindenki azt hisz amit akar... Mivel az egyik kedves válaszoló le tonna donnazott.. nem vagyok 100 kg-os.. de ha te ezt hiszed akkor ez van :) en a velemenyre voltam kíváncsi nem a kritikára
2017. máj. 22. 23:48
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Mert a "molett" (HÁJAS) lányok gusztustalanok. :)

De azok is, akik vékonyak, és egy rohadt szekrényt sem képesek arréb tolni, mert semmi hús nincs rajtuk.

Sportos tetszik, a többi nem.

2017. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!