Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik méret lenne jobb...

Melyik méret lenne jobb széldzsekiből?

Figyelt kérdés

nincs lehetőségem próbálni, netről fogok ruhát venni. bepróbálkoztam itthoni méregetéssel, próbaszerencse alapon el is találtam hogy nekem a Gildantól ami nagyobb, amcsi méretezést használ 2XL-es pólója kell 66centis szélességgel, ez az ami enyhén bő de így szeretem. a pulcsijaiknál a 2xl-es méret az 69 és 71 centi, két külön modellnél, ezeket még most fogom intézni, bízok benne hogy jó lesz...

és ami a kérdésem lényege, ha majd leadom a pulcsikra a rendelést akkor egyúttal széldzsekit is fogok venni,(ez már más cég) és itt akadtam el nem akarok mellényúlni, annak a szélessége XL-73 XXl-79 centi. segítsetek légyszíves hogy ilyen arányokhoz képest kell-e az XXL ebből is, vagy az már túl nagy lenne? nem tudom mennyit kell kalkulálni ha van póló és pulcsi is az emberen


2017. máj. 23. 00:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!