Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Converse táska jobb...

Melyik Converse táska jobb iskolatáskának? (méretben, és a cipelés miatt)

Figyelt kérdés

Ez a 35x28x20-as táska, feketében:

(ezt meg is néztem boltban, nagyobb könyvek is tökéletesen elférnek benne)

[link]


Vagy ez a 26x22x44-es táska:

(ezt még nem láttam élőben)

[link]



Mindkettő tetszik, de szerintem a másodikat könnyebb vinni. Szerintetek?



2012. máj. 23. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
én is most vettem, először olyat akartam mint az első még ugyanolyan színbe is:) de végül olyasmit vettem mint a második csak nem converse hanem újságmintás.. szerintem a másodikat vedd, nagyobb is, könnyebb is vinni, jobban is néz ki, meg szerintem ugyanúgy hordhatod suliba is meg akár városba is :)
2012. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, csak még annyi hogy az elsőt azért sem javaslom mert hamar elszakad a pántja és nem nagyon lehet már visszavarni (ezt tapasztalatbol mondom), a másodikkal azért még csak-csak lehet mit kezdeni.
2012. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. máj. 24. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
én is nemrég vettem 2 hete kb bár férfi táskát nem nőit..attól függ mennyi cuccot viszel a suliba pl nemhiszem egy általános iskolásnak vagy szakmunkásnak olyan sok cucca lenne :D
2012. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz.:D Köszönöm, szerintem a második lesz.:)
2012. máj. 27. 10:23
 6/7 anonim válasza:

Nekem rengeteg Converse táskám volt.

Én az elsőt választanám,mert egy bnőmnek is van és nem szakad el, vastag az anyaga és elfér benne minden csak neki fekete alapon fehér csillaggal van.

Nekem pont ilyen fehér volt csak nagyobba 1 hét után szét szakadt pedig nagyon vigyáztam rá :(

2012. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is olyat akartam olyan újság van rajta de sztem a másodikat vedd meg!
2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!