Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáron hosszú farmerben "gáz"?

Nyáron hosszú farmerben "gáz"?

Figyelt kérdés

Amint gondolhatjátok, leányzó vagyok, ezért teszek fel egy ilyen kérdést. (Félreértés ne essék, lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen lánytársaim között, hogy még ezt sem tudom eldönteni.)


Mivel az alakom nem túl jó, ezért nem szeretem a rövidnadrágot. Semmiért nem vennék fel nyilvános helyre rövidnadrágot.


Viszont jön a nyár és már ma is igen meleg volt. Nekem is melegem volt a hosszú, sötét farmeromban. Háromnegyedes nadrágot azért nem vennék fel, mert a vádlimat is vastagnak érzem, a combomról nem is beszélve. A fenekem is nagy, ezért nem tudok olyan "buggyos" nadrágot felvenni, hiszen az nem állna jól egy hosszú pólóval.


Ígyhát marad a farmer nadrág.

Ezt el is fogadom, talán ki is bírom.



A kérdés tehát az, hogy mennyire furcsa, ciki így mászkálni az utcákon?

Már többször is rákérdeztek, hogy miért nem veszek fel rövidnadrágot és elég kellemetlen minden egyes alkalommal elmondani az okát.

(Nincs rajtam túl nagy felesleg, 5 kg talán. Nálam kövérebb embereket is látok rövidnadrágban szaladgálni.)



2017. máj. 23. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szokatlan, és nehezen értem meg aki így mászkál és nem munkaköri követelmény.


Farmer helyett keress más anyagú nadrágokat, nem csak háremnadrágok vannak vékonyabb anyagokból. [link]

Térdnadrágok is léteznek, vagy ha nem találsz egyszerűen megoldható ha elvágsz egy hosszú nadrágot a neked tetsző hosszra és az alját felvarratod. [link]


A szoknya is jó választás, mostanában divatosak a skater fazonúak. A maxiruhákkal sem lőhetsz mellé igaz azok nem éppen rohangálós darabok.

2017. máj. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyébként tök durva, mert már most marha meleg van, de alig hord valaki az osztályunkból rövidgatyát.

Amúgy én is hosszúgatyás vagyok, sokat kerestem a megoldást, de még nem találtam semmit sajnos :D

7/8os nadrágon gondolkoztam, róvidebbet nem akarok :/ nekem előnytelenek a rövidgatyák.

2017. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha meleged van, meleged van, ne érdekeljenek ilyen hülyeségek...Ha tényleg 5 kiló felesleged van, akkor felesleges parázni.

Én anno 15 kiló felesleggel is hordtam ilyen cuccokat, mert melegem volt, és hülyébben nézel ki, ha szakad rólad a víz, mint ha kényelmesen fel lennél öltözve és magabiztosan sétálnál.

Egyébként a culotte fazon divatos, lenge is, szóval próbáld esetleg azt. A nagy fenekedre meg legyél büszke, ha ennyit sportolsz, valószínűleg formás.

A futástól egyébként nem lesz vékony a vádlid.

2017. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sportolni nem elég, keveset is kell enni!
2017. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!