Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jönnek be a tizenéves,...

Miért jönnek be a tizenéves, esetleg a húszas éveik legelején járó lányoknak ezek a pávák?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a középen hosszúra hagyott hajra, a nagyon vékony testre (semmi izomzat) és a nőies kinézetre. Tanácstalanul állok azelőtt, hogy ezekben mi a szép. Szerintem visszataszítóak és nem férfiasak. Nektek mi a véleményetek?
2017. máj. 24. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira lejárt kérdés már ez, hogy a könyökömön folyik ki. Ha nincs már 2. éve minden héten ilyen kérdés akkor céltalan lenne az életem.


Válaszom: Nem mindenkinek jönnek be

Kérdésem: Neked miért nem mindegy, hogy a lányoknak mi jön be? ha körülnézek az utcán legtöbbször nem ilyen párokat látok (kort is figyelembe véve), szóval mondjuk, hogy a csajok kis része bukik csak erre, főleg 20 felett.

2017. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

u n a l m a s ...


Az 1970-es években élő lányoknak miért a naturális hosszú hajú és bajszos férfiak jöttek be?

Az 1980-as években élő lányoknak miért a hosszú hajú, frufrus férfiak jöttek be?

Az 1990-es években élő lányoknak miért a keményre zselézett férfiak jöttek be?

A 2000-es években élő lányoknak miért a tüsi hajú férfiak jöttek be?

A 2017-es évben élő lányoknak miért az oldalt felnyírt, középen hosszú hajú férfiak jönnek be?


Ez is elfog múlni, mint eddig minden. Az meg nem a te dolgod, hogy a világon több millió tizen-huszon éves lánynak milyen az ideálja. Annyira felesleges ilyenen kattogni, csak a önbizalomhiányos, világot hibáztató emberek pörögnek ezen.

2017. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.Mindenkinek az jön be,ami bejön neki.Te is azzal foglalkozz,hogy megtaláld a magadhoz illőt.
2017. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!