Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a szexet és nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a szexet és nem tudok leállni a megcsalással. Ki akarok minél több lányt próbálni, viszont a kapcsolatomból se lépnék ki. Valami hasznos tanács?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatban 11-szer csaltam meg a barátnőm. Nem vagyok rá büszke de nem tudok leállni ezzel. Folyamatosan ismerkedek neten, és ha valaki szexelni akar velem akkor nem utasítom vissza. Az a baj, szeretem a barátnőm, nem is sejt semmit, ha meg igen akkor kimagyarázom. Viszont az egyik csaj akivel együtt voltam, le akar buktatni, és kezdek félni. Valakinek valami tanács?

Nem lakunk még együtt a barátnőmmel, ő egyetem miatt hétköznap másik városban van.

26F


2017. ápr. 30. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Novessz gerincet es valld be.
2017. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
84%
Addig jar a kecseg a likra.....:D míg, szamolhattal volna vele hogy lesz egy cafka aki zsarolni fog, megerdemled ha igy bantal azzal a lannyal akit a baratnodnek nevezel.
2017. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
79%

Ellentmondásos amit kiírtál!

Ha valóban szeretnéd, nem csalnád meg!

Amit te érzel az maximum ragaszkodás lehet!

2017. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
De ezek a lányok nem tudták hogy van kapcsolatom, csak az egyik rám talált facebookon. Innentől nem tudtam kimagyarázni.
2017. ápr. 30. 15:42
 5/65 anonim ***** válasza:
90%

Ha meg tényleg úgy érzed, hogy minél több nővel le kell feküdj, soha ne legyen kapcsolatod! Azzal csak másnak ártasz!

Nem bírod elhagyni? Valld be (vagy majd lebuktat az egyik csaj), és majd a barátnőd szakít veled!

Nálad csak jobbat kaphat!

2017. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Tényleg szeretem a barátnőm. Holnapra is készülök neki májusfával, május kosárral. Mindent megkap tőlem.

De nem tudom elképzelni hogy egy nővel legyek csak. Valamelyik ebben jó, valamelyik abban. Barátnőm visszafogottabb a szexben. Ennyi a gondom csak.

2017. ápr. 30. 15:44
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont tisztaban vagy azzal hogy kapcsbab vagy.
2017. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

Ez amugy olyan szomoru. Olvasom itt a sok szerencsetlen fiut akiknek nem jon ossze a baratno tema...de ha osszejonne tokre megbecsulne es nem csalna meg...

Te meg...te meg...hat...


Ah. Arra se vagy melto h ocsmanyul leszidjalak. Soha nem fogsz mar buszken es becsulettel meghalni tudni. Hanem egy ketszinu feregkent


Ha lesz lanyod, neki is ilyen hapsit kivansz ugye ?

2017. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is szemét, gerinctelen és aljas dolog... A hűségről még nem hallottál?
2017. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjuk már a "De én szeretem a barátnőmet" című dalt.

Te is tudod, hogy ez nem igaz.

Csak izgat, hogy megcsalhatsz valakit, ezért vagy vele. Ha nem lenne párod egyből nem lenne olyan izgalmas ennyi nővel kufircolni.

Mondanám, hogy szakíts vele de az ilyen "embereknek" kár bármit is mondani.

2017. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!