Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik hamisítvány hordanak,...

Akik hamisítvány hordanak, mit mondanak az ismerősöknek?

Figyelt kérdés

Üdv!

Napszemüveg, óra, parfüm, ne adj Isten ruha. Általában ezekből lehet hamisítványt venni és hordani/használni.

Ebből a parfüm még nem is olyan gáz, de ugye a napszemüveget látják ha az emberen van.

Akik hamisat vagy replikát vesznek, mit mondanak ha egy barát, ismerős, akárki megkérdezi, hogy "Huu de jó, hol vetted, én is akarok, mennyi volt" stb.

Mondjátok, hogy 3 ezerért vettem vaterán, vagy a külföldi nyaralás alkalmával. Vagy bekamuzzátok, hogy optikában vettem 30-40-50 ezerért. Mondjuk egy Ray-Ban esetében. Ugyanez órákra is.


Szóval ki mit mond ilyen helyzetben?



2017. máj. 31. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy táskám van, amit néztek, hogy hűű milyen táskád van. Egyből közöltem mindenkivel, hogy az Ázsia centerben vettem 6ezerért. Nem eredeti, ha jobban megnézed akkor látod is rajta, elég gáz lenne, ha azt mondanám, hogy "ó igen eredeti, 150ezerért vettem a Váci utcában"
2017. máj. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ncskcsk válasza:

Függ a társadalmi státusztól, ha most az illető ismerősei tudják, hogy nem engedhet meg magának egy igazi guccit, akkor felesleges lenne hazudnia.

Egyébként én is lazán megmondom h nem eredeti, attól még a kinézete tök jó lesz.

2017. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem hordok hamisítványt, órám/napszemüvegem is eredeti. Szerencsére egyik sem hivalkodó külsejű, ezzel szemben abszolút luxusmárka. Az ismerőseim, ha megkérdeznék, eredeti-e, nagyot néznék, mivel tudják, hogy elvből nem hordok hamis terméket semmiből, nem támogatom a hamisítóipart és a rátelepült helyi/külföldi alvilágot.
2017. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, megmondom, hogy külföldön vettem egy nyaralás során. Miért kamuznám, hogy x ezerért vettem, amikor bevallom, közöm nincs az ilyen márkákhoz. Azért van egy "márkás" napszemüvegem, mert Görögo.ban elhagytam a sajátom, és vagy mind borzasztóan gagyi volt, vagy májkülkorsz.
2017. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!