Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dolce&Gabbana Dolce olyan...

Dolce&Gabbana Dolce olyan mint az eredeti de mégsem?

Figyelt kérdés
Notino-ról rendeltem,50 mlest.Tökéletesen megegyezik az eredetivel,Müllerben csekkoltam.Meg használtam már ilyen parfümöt,30 ml-est,imádtam,tartós volt.Na már most ami jelenleg van,annál minden stimmel.Üveg szépen kidolgozott,fúvóka,kód rendben,kupakteszt megvolt.De az illat kb 5 percig érződik. :( Próbáltam többször is,hátha az orrommal van baj,de nem.Létezne hogy eredeti parfümöt hígítanak? A kisebb ki szerelésű fél napig kitartott...

2017. ápr. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a típusa is? Mármint ugyanolyan töménységű? Eau de parfum vagy eau de toilette?
2017. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz, lehet hogy becsap az orrod - a szag érzékelés elég furcsa és váratlan dolgokat tud produkálni. Várj 1-2 napot és próbáld újra, vagy kérdezz meg valaki mást hogy érzi-e rajtad.

Notino nem valószínű hogy hamisat adna el.

2017. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Edp amúgy.
2017. ápr. 21. 22:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy beírtam egy batch keresőbe ahol 2014 a gyártási dátum.Lehet régi és nem megfelelően tárolták?
2017. ápr. 21. 22:32
 5/6 anonim válasza:
Én rendeltem a notino--ról 1 milliont 5ml ferfi mintát, es sokszor fújtam mar magam az etedetivel órákig éreztema csuklómon, de ezel a mintával enis igy vagyok valami nem 100 az . Rendeltem meg több mintát is több féléket pl.bvlgari men in back , olvastam több kommenteket mar róla hogy mein tartós és a környezetedben is hogy érezni , jo meg minden de kb 1 óra es mar semit nem érzek. Én ha legközelebb rendelek rendesen utána nezek az oldalnak .
2017. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig használtad, lehet megszoktad már. Én az aktuális sajátot egy idő utan nem is érzem csak mások mondjak
2017. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!