Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem valami "szép" a fenekem.2...

Nem valami "szép" a fenekem.2 het mulva repulok a tengerhez, mit csinaljak hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Ugyebár folyton csak azt látni meg hallani mindenhol hogy jó seggu csajok itt meg ott, ezért félek hogy engem úgy magukban lenéznek az emberek, mert nem vagyok valami modell alkat. Edzeni egyaltalan nem volt időm, de nem ez a lenyeg. Valami tanacsot kerhetnek, hogyan fogadjam el magam?

2017. jún. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése ! az egy dolog hogy a média árasztja a sportos nőket a csapból is de pl nekem bisztos nem kéne az ilyen olyan vékony de a sportos nő főleg nem! . egy nő legyen kicsit husibb legyen mit fogni rajta , azt tanácsolom hogy ne foglalkozz mással , csak a saját véleményedre adj és fogadd el magad ;) de egy képet szívesen meg néznék rólad :)
2017. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Isteneeeem, hany eves vagy, hogy azt gondolod majd pont a te fenekedet fogja nezni mindenki, meg miota ilyen fontos ez? Onbizalom kell mert nincs formas fneked, szerinted anelkul nem is lehet magabiztos valaki? Komolyan ennyire tartod magad?!


En a tengepartra pihenni, napozni, uszni, kikapcsolodni megyek, nem masok p.csajat nezegetni...

2017. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senkit se fog érdekelni a feneked, ha a többi csajnak sokkal jobb. :D Szóval ha nem vesznek észre, nincs is probléma.
2017. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mutasd már a segged, lehet hogy csak testképzavarod van.

Majd mi elmondjuk h szép vagy nem.

2017. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!