Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fajta féle...

Szerintetek ez a fajta féle fogszabályzó nem olyan fura? Nekem is ilyen van és félek, hogy majd mit fognak mondani a többiek?! .12L

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Nem látjuk miről beszélsz. :D De amúgy ne foglalkozz azzal, ki mit mond. Az értelmes emberek tudják, hogy nem mindenki születik tökéletes állású fogakkal és ha fogszabályzót tesz a nem egyenes fogaira, az csak az igényesség jele. Taknyos Erzsike és Zsíros Ödönke, aki most kinevet miatta, a középsuli végére majd ott fog vigyorogni kirohadt első fogakkal, mert nekik nem volt fogszabályzójuk, mivel azt cikinek gondolták. :D
2017. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak rólad.

Cuki az aki fogszabályzót hord, szóval ne félj! :)

A lényeg, hogy szabályos, szép fogad legyen és Vonzó mosolyod is lesz. :)

2017. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó menő.

Amerikában, ahol rohadtul drága ez a kezelés, kamufogszabályzót is hord egy csomó nyomorult gyerek, hogy azt higgyék róluk, hogy milyen gazdagok.

2017. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat itt a link^°^ [link] Köszönöm a válaszokat igazatok van nem fogok más véleményével foglakozni!
2017. jún. 3. 19:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg elnézést azért azéjszakait raktam be mert nekem olyanra van megcsinálva csak nem lehet le venni meg lehet vele enni és beszélni így ezáltal kell hordani napközben!: )
2017. jún. 3. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőre kicsit szokatlan, mert a nappali fogszabályzók többnyire nem ilyenek, de semmivel nem rosszabb vagy jobb mint a már megszokott.

Egy két kérdésre azért készülj fel, de azokat akkor is megkapnád ha a hagyományosat viselnéd.

2017. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!