Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap lesz a foghúzásom,...

Holnap lesz a foghúzásom, fogszabályzó miatt, eléggé parázok, valaki el tudná mondani a foghúzással kapcsolatos tapasztalatait? (Időigény, fájdalom stb. ) SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Fölső fogsoromon úgy kb egy éve van a fogszabályzó, de nem segített sokat abban, hogy a felső, jobbról a negyedik, természetellenesen fönt, az ínyemen növő fognak helyet adjon két mellette lévő fogam, most úgy tűnik, az alsó felrakása előtt ki kell húzni két fogamat föntről. Eléggé félek tőle. Az orvos azt mondta, sokkal nehezebb lenne kihúzni és fájdalmasabb lenne utána, ha valami rossz fogamat kéne, mint teljesen egészséges csontfogat, de én eléggé félek, hallottam már, hogy vkinek csak bekenték érzéstelenítő krémmel hogy ne érezzen semmit és nem is érzett, hallottam szuriról is....Mellesleg utána eléggé sietnem kéne, szóval azt is szeretném tudni, mennyi ideig tart ez. Köszönöm!

2016. márc. 24. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint az injekcióban hiszek, persze maga a beadása kellemetlen, de biztosan jól hat. Azzal nem fáj (Semmi), az időtartam pedig nagyjából amíg beadja, egy darabig vár, hogy hasson, majd viszonylag rövid idő alatt kint van, szerintem nem vészes.
2016. márc. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Injekció nélkül nagyon fájna, szerintem fél óra alatt végzel.
2016. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia .Nekem is fogszabalyzom van.a felso fogaimbol nekem is 2-t kellett kihuzni,hogy legyen hely a tobbinek.nagyon feltem,mivel az megis ket egeszseges fogam volt amitol megszabaditottak.en szurit kaptam az inyembe es a szajpadlasomba(magara a muveletre nem emlekszrm mennyi ido volt)mikor kihuztak azt mondtak max egy orat fog verezni...hat nem...4 oran at verzett ,a szam pedig fel volt dagadva az injekció miatt..akkor ugy ereztem hogy minden el lett cseszve de most szep,es egyenes fogaim vannak

Ha van meg kerdesed irj...14/l

2016. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!