Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik nem borotvaljak...

Lányok, akik nem borotvaljak a lábukat/honaljukat, miért?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkinek sem beszolni, meg semmi, csak tényleg érdekelne:)

2017. jún. 6. 17:12
 1/10 anonim válasza:
24%
Mert igénytelenek! Vagy csak nincs pénzük rá!
2017. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem ápolnak, nagyon lusták, leszar stb.
2017. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Vannak akik azért mert így természetes, vele született "adottság" és nem akarják.

Vagy mert ez jelenti neki a szabadságot.

2017. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azért nem, mert nagyon érzékeny a bőröm. Ezér tcsak hajvágóval vágom 1mm hosszúra.
2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

#1 #2

Akkor a pasik 80%-a igénytelen. Jó tudni.

2017. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hónaljamnál még nincs igazán sok szőr.

Lábamat legszívesebben szőrteleníteném, de anyukám nem engedi... Azt mondja, hogy majd 18 évesen, amikor dús, sok fekete szőröm lesz, akkor pedig lehet...

Pedig azért most is eléggé látszik már... Nem mondom, hogy dús, fekete szőrzet, de akkor is kényelmetlenül érzem magam, ha pl rövidnadrág van rajtam :s


14/L

2017. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Én csak a lábamat borotválom, minden mást hagyok, ahogy van.

Belefáradtam őszintén szólva, PCOS betegként főleg az állandó szőrtelenítésbe. A borotva irritált, az epilálás fájdalmas és hosszadalmas, gyantáztatni pedig nincs pénzem, időm és türelmem.

A barátom okés vele.

Sok pozitív hatását érzékelem egyébként, pl. nem kell dezodort sem használnom pár, pedig naponta sportolok és izzadok, de egyszerűen beállt egy stabil illatom, ami nem változik.

Intim területen pedig már nem is emlékszem, milyen érzés egy gombás fertőzés, vagy hüvelyszárazság.

18L

2017. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére a lábamon nagyon vékony szőr van így 1-2 hetente elég borotválnom hónaljnál viszont pár naponta kell epilálnom ha nem akarom hogy látszódjon
2017. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem fiatal korom ellenére dús, sötét szőr van a lábamon,de sajnos anya nem hagyja leszedni
2017. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ritkán szoktam, mivel fölösleges szokásnak tartom, és nem szoktam rajta sokat feszülni, hogy mindig szőrtelen legyek. másrészt elvi okokból sem szeretem a teljes szőrtelenséget, ha tudni akarjátok, egy kis olvasnivaló: [link]
2017. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!