Melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés
A kb 50 kg-s vékony lányok, vagy a teltebb lányok. Persze az utóbbinál nem 100 kg-s lányokra gondolok hanem ilyen 70-re kb... És olyan 170 cm magasságra max.
2017. jún. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkelj képet inkább, mert én 53 kg vagyok kb és 160 körüli mégse vagyok piszkafa.
2017. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek egyessel 161-54 vagyok én is és van pocakom is és combom is bőven...
2017. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem számok alapján kéne már feltenni a kérdéseket. Erről ez jutott eszembe:


[link]


Egyébként én 159 centi vagyok, 50 kg, sportolok és nem vagyok vékonyak csoportjába tartoznék, mert egyedül csak a derekam, ami vékony, egyébként pedig sportos, izmos vagyok.

2017. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Figyelj, szerintem az utóbbi, de ez nem zárja ki azt, hogy egy vékony lánnyal jöjjek össze, minden a személyiségen múlik. Ha választhatnék jelenleg akkor egy teltebb alkatú lány mellett döntenek. 😊
2017. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!