Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sminkelhetem...

Szerintetek sminkelhetem magam ha kancsal vagyok?

Figyelt kérdés

Nem merem soha szépen kisminkelni magam mert kancsal vagyok ígyis és mit szólnának... pedig ez minden vágyam. Nagyon érdekel. Az a baj, hogy ez miatt nincs önbizalmam és nem tudom mit tegyek. Nem szeretek társaságba lenni se na meg buszon mert mindenki " te nem vagy szemüveges"... rosszabb esetbe meg kinevetnek vagy mondják hogy húzzak zacskót a fejemre. Nem zavarják hogy ott vagyok, csak mondja hogy kancsal. Tudnám miért jó mások lelkébe taposni. Nem egyszer elkezdtek utánozni ha szemben ültem valakivel és elkezd nevetni majd ő is kancsalít. Annyira rosszul esett. Sokszor volt sírógőrcsöm is. Meg mindig úgy piszkálnak hogy jó vagy szép a szemed... ilyenkor komolyan inkább felakasztanám magam. Nagyon rosszul esik, ez az egyetlenegy mélypontom van. És nem értem, hogy én senkit nem piszkálok akkor ők engem miért? Miért nem hagynak ha egyszer nem tehetek róla? Így születtem.

Na szóval kifesthetem a szemem ha kancsal vagyok? Nem néz ki bután? Vagy gáz ötlet?

18/L


2017. jún. 10. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban,ha picit vagy az,sminkkel optikailag javítani is lehet rajta ;)
2017. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenek az emberek és sajnos nem is fognak változni.. Téged zavar a kancsalságod vagy az zavar hogy bántanak miatta? Szemorvossal beszéltél már?

Normális, ha egy fiatal lány jól szeretne kinézni, divatosan öltözködni, sminkelni. Kár lenne megfosztanod magad ettől csak azért mert pár bunkó megjegyzést tesz. Ennyi erővel a túlsúlyosak ne hordjanak szép ruhákat, a csúnya fogsorú lányok ne rúzsozzák magukat...

2017. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen hülye, mint ezek az ismerőseid, azoknak a véleményére ne adj. És nyugodtan sminkelj, ha szeretnél, mert aki szerint az gáz, az már magát a kancsalságodat is gáznak tartja, nem fog attól még jobban látszani vagy objektíven hülyén kinézni.
2017. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat, jól estek nagyon, ilyen biztató dolgok kellenének nekem és semmi bajom nem lenne:) csak ugye a sok bántás lerombol teljesen lelkileg. Igazatok van azzal is kapcsolatban hogy ennyi erővel a telt nők se öltözzenek szépen! Ennél rosszabbul meg talán nem nézhetek ki
2017. jún. 12. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
En is kancsal vagyok, megis sminkelek. Soha senki nem szolt meg meg erte, mondjuk nem is erdekelne tulzottan. Az, hogy valaki beszol valamit, engem miben befolyasol? Milyen hatassal van ez az en eletemre? Semmilyennel. Ha beszol, beszolt. Es? Nem azert szult anyam, hogy neki jo legyek. Ne foglalkozz veluk, legyszives! Ne masokon muljon a te boldogsagod, onbizalmad, mert akkor nagy bajban leszel!
2017. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!