Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha EGY dolgot megváltoztathatn...

Ha EGY dolgot megváltoztathatnál a külsődön, mi lenne az, és milyenné változtatnád?

Figyelt kérdés
Most lenne rá lehetőséged és azonnal teljesülne. Kort és nemet is írhattok.

2017. jún. 13. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Napokig sorolhatnám, de ha muszáj egyet választani, akkor az apámtól örökölt dús, mediterrán bundámat szeretném anyám ritkás, vékony, nem feltűnő szőrszálaira cserélni, hogy ne kelljen non-stop szőrtelenítenem.
2017. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

És az örökké úgy maradna? Pl a -5kg :D vagy visszahízom? Mert akkor mást választok :'D

Amúgy nagyon nehéz választani... olyan sok dolog van :/

Nem akarnék szemüveges lenni, igazából nem a kinézetével van baj, hanem párásodik, nem tudok fekve tévézni, strandon vizes lesz, tesin zavar, nem tudok sima napszemüveget hordani,

egyáltalán ne zsírosodjon a hajam, kicsit lehetne egyenesebb az orrom, kisebb a fenekem stb stb :D

2017. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen kellene választanom egy dolgot, akkor azt mondanám, hogy szeretnék szimmetrikus, feszes ciciket, bár az is nagyon kecsegtető, amit előttem írt az egyik hozzászóló, hogy kiszabaduljak a szőrtelenítés ördögi köréből...hm...ez egy nehéz kérdés:) Ezen kívül még van néhány dolog, persze:) Például örülék neki, ha kisebb lenne az orrom, helyesebb kedvesebb nőiesebb arcom lenne vagy mondjuk pár kilóval kevesebb lennék, de igazából ezek a dolgok nem aggasztanak annyira, ráadásul az utóbbi érdekében magam is tudok tenni. Viszont pl. a melleim olyanok amilyenek, picik, de a méretük ellenére is lógnak és formátlanok, amin igazából egyedül a műtét tudna segíteni, viszont nem szeretnék kés alá feküdni... 18/l
2017. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szimetrikus mell dettó :D

A bal oldalam akárhogy edzek egy picit gyengébb...

2017. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Húha, sokan írtatok. Igen, a -5 kg az úgy maradna :D (jó is lenne :))
2017. jún. 14. 06:27
 16/22 anonim ***** válasza:

Fogaimat tenném teljesen egészségessé és fehérré. Ilyen genetikailag sárgás és hulladék minőségű fogakat örököltem, és volt már, amit ki kellett húzni, mert rossz helyen volt, és normális rágás meg napi 2 fogmosás mellett is nagyon szuvasodott.


28N

2017. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Én a szemem színét változtatnám kékről barnára.

14F

2017. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egy kisebb, íves vagy egyenes orrot szeretnék. 18/l
2017. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Gerincferdülés helyett egyenes gerinc.

26n

2017. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sokat vacakolok a hajammal, mert ezüstfehérre festem/szőkítem, és ez speckó ápolást meg hozzávalókat igényel. Nem csak a pénz miatt, hanem mert a procedúra során sérül is a hajam... szóval, ha lehetne egy kérésem, az lenne hogy legyen ez a természetes hajszínem ^^
2017. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!