Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdekelne a véleményetek, ez...

Érdekelne a véleményetek, ez már vásárlásmániának számít?

Figyelt kérdés

Majdnem minden hónapban vásárolok valamit. Természetesen van a havi nagy élelmiszer bevásárlás, de ilyenkor is kerül olyan a kosárba, ami nem létszükség. Illetve mindig kell valamilyen ruha, időjárásnak megfelelő cipő, szandál, illetve kozmetikai és sminktermék. Annyi, hogy odafigyelek nagyon, hogy mit veszek meg, illetve mennyiért. Ruhát online veszek és használtat, sminket pedig drogériából vagy megbízható weboldalról. De leggyakrabban online vásárolok, mert falun lakok.

Ez 10-20 ezer forintot jelent havonta... vidéki fizetés mellett.

Ez már túlzásnak számít? Néha bűntudatom van, de igyekszem nyugtatni magam, hogy olcsón próbálom megvenni a dolgokat. Figyelem, mikor van akció és ingyenes kiszállítás stb.

Közben, házra spórolunk párommal, mert még mindig nem tudunk együtt élni. Meg egy jobb autó is kellene.

Lehet sokkal jobban vissza kellene fognom magam :( Dehát ezek okoznak legalább valamilyen kis örömöt.

29/L



2017. jún. 14. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elejét olvasva azt mondtan magamban, nyugi ez nem vásárlás mánia. A végére azt hogy, szegénykém, így lehet hogy jobban kéne spórolni. Két lélegzet vétel után pedig azt hogy ami tetszik és szükséges és korrekt áron van, azt vedd meg. Egyszer élünk, azt élvezzük ki. Minek kuporgatni.

Valahol azért össze kéne költözni. Ennél az is jobb ha az egyik szülő házában, szerintem.


Én is kocsira gyűjtök most. :) és várni szoktam a vásárlással. Ha később is szükségesnek érzem, vagy később is csurgatom érte a nyálam, olyankor azért mindig meg szoktam venni.

2017. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos volt a válaszod, jól esett :)
2017. jún. 15. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan! Ennyit ez nem gáz! Ennél én többet is költök!
2017. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!