Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valahogy arcra is barnulni?

Lehet valahogy arcra is barnulni?

Figyelt kérdés
ár egész szépen le vagyok barnulva, viszont az arcom az hófehér mivel ugye az árnyékban napozásnál. arra lennék kíváncsi hogy van-e valamilyen módszer amitől barnább lenne az arcom is anélkül hogy kipirosodna szoval hogy van valami krém erre vagy valami amivel lehet az arcunk is napon?

2017. jún. 16. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én minden segédeszköz nélkül le szoktam barnulni. Mondjuk a munkám miatt hetente többször kinn vagyok terepen is. Az arc sosem lesz olyan barna, mint pl. a karod. Ha délelőtt és késő délután vagy napon, fokozatosan barnul, nem fog leégni.
2017. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy a büdös fenébe akarod mégis hogy barna legyen az arcod ha árnyékban van???

Mondjuk ne ülj ki két órára a napra, hanem szép fokozatosan és kend be az arcodat naptejjel.

2017. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!