Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csőmellet lehet valahogy...

A csőmellet lehet valahogy korrigálni? Kinézzen valahogy? Műtétet nem szeretnék.

Figyelt kérdés

2 kép:

[link]


1 kép:

[link]


Annyi különbséggel, hogy 2x ekkora a mellem, de formára ugyan ilyen (szinte) és láthatóan a bal mellem legalább 2-3 mérettel nagyobb.

Lehet tenni ezzel valamit műtét nélkül?


2016. dec. 21. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
lehet
2016. dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és hogy? :/
2016. dec. 21. 23:54
 3/15 anonim válasza:
46%
Gondolom implantátum meg felvarrásos dologgal
2016. dec. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Puszillak! Mi a bánatod az ilyen mellekkel? Miért kellene "valamit" kezdeni velük? Add nekem, hogy szeretgethessem!!!!
2016. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon szégyenlem, azért is irtam ide, mert ez az utolsó reményem.. ha nem tudok vele csinálni valamit műtét nélkül, én feladom, inkább meghalok.. :/
2016. dec. 22. 00:32
 6/15 anonim válasza:
13%

Van rajtad súlyfelesleg? Ez is befolyásolhatja.

Egyébként szokták mondani, hogy az edzés nem ér semmit mivel a mell az csak zsírból és szövetekből áll, viszont ez nem teljesen így van. Gondolj a férfi testépítőkre, jobb melleik vannak mint egy-egy lánynak :) Ha edzel akkor a mell helyének területén található izmok erősödnek, formálódnak, ezáltal jobb tartása, szebb alakja lesz a mellednek. Ismerek személyesen olyat akinek segített, bár nem rövid időbe telt elérnie a formás melleket. Úgyhogy edzés edzés edzés :)

2016. dec. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
15%
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy ehhez először le kell adni az összes súlyfelesleget és csak aztán elkezdeni edzeni a mellekre. Mivel amíg "hájmelled" van, addig a felesleges zsír ígyis-úgyis előnytelen irányba tereli az alakját.
2016. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Melltartó.
2016. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Szóval eljutottunk odáig 2016-ban, hogy már az is baj, ha zsír van a mellben. Gratulálok. Csodálkoztok, hogy ennyi önbizalomhiányos lány van manapság, akik konkrétan az öngyilkosságon gondolkodnak?


Kérdező, műtét nélkül nem igazán tudsz érdemi változást elérni, próbáld meg elfogadni magad. Hidd el, rengeteg nőnek van még ilyen melle, csak ugye manapság kizárólag a közpes, kerek melleket divat ábrázolni a médiában.

2016. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire ki vagy tőle akkor csak a műtét maradt.
2016. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!