Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A notinon árult teszter...

A notinon árult teszter megegyezik az eredeti parfümmel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert van egy notinoról való burberry brit rhythm teszterem, meg van egy kenzo utánzatom. S a burberryről mindenhol azt lehet olvasni, hogy nagyon tartós, de én a kenzo utánzatot jobban érzem magamon mint a burberry tesztert. A kenzo utánzattal befújom magam, és itthon, utcán, mindenhol sokáig érzem magamon, meg a ruháimon is még napokig, de a burberry teszterrel befújom magam, kimegyek az utcára, semmit nem érzek belőle, de még aki velem van, az sem. Sőt, néha van, hogy még a ruhámon sem érződik már hazaérés után rögtön. Itthon érzem magamon tartósan, de ez is csak legtöbbször, mert van, hogy még itthon sem. Mégsem lenne a teszter megegyező a parfümmel, vagy ennek a parfümnek az illatintenzitása függ sokmindentől? Pedig több évszakban is használtam már a burberryt, és mindegyikben ez volt a tapasztalatom.

2017. jún. 23. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima Brit Rhythm, vagy Brit Rhythm Floral? Mert a Floralt tényleg alig érezni, az üvegük meg egyforma.
2017. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sima.
2017. jún. 23. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És ha boltban fújsz magadra ugyanilyen tesztert, azt se érzed? Igazából kétlem hogy a tesztert hamisítanák, plusz a notino elég megbízható oldal. Nekem is teszter van, de máshol vettem, nagyon tartós.

A szag érzékelés néha elég furcsa dolgokat tud produkálni, ez az egyik amire gondolni tudok; meg hogy máshogy viselkedik különböző embereken egy-egy illat (rajtam is van pár ami nem marad meg, pedig mindenki állítja hogy 12 óráig érezni).

2017. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kipróbálom egy üzletben, hogy működik egy ottani teszter, jó ötlet, köszönöm.

Én is gondoltam az általad leírtakra, hogy megbízható üzlet a notino, tehát csak nem hamisítvány, meg hogy másként viselkedik ugyan az a parfüm más emberen... csak ami mégis elgondolkodtatott, hogy ahogy írtam, van, hogy hazaérve még a felsőmön sem érzem az illatát. Így valójában még a leggagyibb edtvel sem jártam. Ha más nem ,legalább a ruhán érződött a magamra fújt illat.

De majd megnézem egy dmben pl, kíváncsi vagyok...

2017. jún. 23. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben szerintem nincs, Müller v Douglas.
2017. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, valóban, nem futottam még bele ott, de bíztam benne, talán sikerül elcsípni valamikor. :)

Akkor máshol próbálkozom. Köszi :)

2017. jún. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!