Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogyás 2 hónap alatt hogy...

Fogyás 2 hónap alatt hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

egy laza 10kg szeretnék leadni és izmosodni.mennyit kéne futnom naponta és edzenem hogy egy izmos testet elérjek?

miket ne egyek?egyáltalán elérhető ez?tudom hogy már kérdezték de lécci segítsetek köszönöm



2012. dec. 29. 00:06
 1/3 anonim válasza:

itt egy megfelelő edzés terv!! BÁRKINEK

bemelegítés:

1.: CSuklómozgatás 20-30mp

2.: Hát nyújtás 10mp

3.: Karok nyújtása

4.: lábak nyújtása


Hétfő, Szerda, Szombat:

-Húzóckodás: 2x5db

-Gugoglás: 2x20/2x30db

-Fekvőtámasz: 2x5/2x10db

-Lábemelés nyújtózkodva: 2x10/2x15db

-Felülés: 2x20/2x30

Futás.. Minimum 1km.

+ figyelj az étkezésre!! ne egyél sok zsírosat, inkább sok fehérjét (hús, tojás, túró,) és összetett szénhidrátot (teljes kiőrlésű kenyér) és 7-8 óra után nem ajánlott az evés! max keveset, és könnyű ételt pl: alma, rízs..

Remélem segítettem!

2012. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
első vagyok * Ha mind ezt betartod, akkor lehetséges! de ezekből lehet vissza venni, + hozzá adni! ez egyéntől függő! én ezekkel csinálom elég régóta!
2012. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
húú köszönöm mindenkinek:) és azt mondjátok,hogy ha ezeket be tartom akkor menni fog?
2012. dec. 31. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!