Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 50 faktoros fényvédővel, ha...

50 faktoros fényvédővel, ha valaki sokat van a szabadban, de folyamatosan újrakeni, attól még barnulhat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

én használtam fényvédőt sokszor, de nem tudom, hogy hány faktoros volt. Egy nap alatt simán lebarnultam. (Nagyon szépen)

És természetesen nem égett le a bőröm, sőt alig hámlott is utána. Csak nekem jó a genetikám, és ügyesen csináltam meg. :)

2017. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha elegendő mennyiséget kensz, akkor nem. Ez lenne a fényvédő lényege.
2017. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én elegendő mennyiséget szoktam mindig kenni, és soha nem barnulok le. 50 faktoros Uriage fényvédőt használok. De mások meg váltig állítják, hogy lehet mellette barnulni, azért kérdeztem meg.
2017. jún. 24. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem barnulsz mert a barnulás az uv sugarak hatására történik, a fényvédő meg pont hogy attól véd. Aki azt mondja hogy barnult az valószínűleg nem kente újra. Én is 50-eset használok, sokat töltök a szabadban és még mindig vámpír vagyok
2017. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bőrtől függ.
2017. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha barnul tőle, akkor valószínűleg nem ken fel magára eleget. Én még sose barnultam le fényvédővel.
2017. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!