Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az emberek azért bámulnak...

Az emberek azért bámulnak meg, mert kancsal vagyok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem értem. Ma is elmentem egy üzletbe,a kisegítő pultnál pedig állt két bevásárló és úgy éreztem,hogy nyíl egyenest rám néznek,közben valami olyasmit mondtak,hogy "kancsi",bár nem hallottam tisztán. Annyira megalázó és kellemetlen,komolyan nem hiszem el,hogy ilyen emberek vannak. Persze,tudom,hogy lehet kezeltetni a kancsalságot,de akkor is felb... agyilag,hogy ennyire előítéletesek,hogy sehova nem tudok elmenni úgy,hogy valami hülye tróger ne kezdjen el csesztetni. Komolyan,nem értem az egészet,talán kevesebbet érek,mint más emberek? Talán a többi ember tetől talpig hibátlan és tökéletes,csak egyedül én vagyok így elrontva???


Persze,ez merész kijelentés,mert valakinek sokkal rosszabb,mint nekem,de akkor sem érdemlem meg,hogy kitoljanak velem,előítéletesek legyenek.


22/f



2017. júl. 1. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Kiadtad? Most már jobb? Te is tudod, hogy megbámulják egymást az emberek, és meg is fogják.
2017. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben,bámuljanak meg,de akkor se csesztessenek már,nem igaz,hogy nem tudják magunkban tartani a véleményüket.

Egyszerűren sz..r érzés,hogy ilyen előítéletesek,ennyi az egész.

2017. júl. 2. 01:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskor szólj vissza, sok beképzelt istencsászárnak képzelő emberke van, nagy egoval, le kell nyomni belőle.
2017. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is régebben csesztettek ezzel!
2017. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!