Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni futni, de...

Szeretnék elkezdeni futni, de annyira zavar, hogy mások bámulnak közben. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. És az ugató kutyáktól is félek:(
2010. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar :D


Azon gondolkozok, hogy kéne vmi álarc aztán nézhetnek :D

De itthon csak ilyen kaszás-fejem van meg betörös sapka , az nem lenne szerencsés :D

2010. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan helyre mentek futni ahol sokan szoktak futni, ott senki sem fog bámulni. én pl amíg vidéken laktam kimentem a városi focipályára , amikor nem volt senki. illetve csak másik futók.
2010. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kell vele törődni.Egy idő után már úgyse arra fogsz figyelni hogy ki néz.Ha normálisan és eleget futsz akkor inkább arra koncentrálsz hogy kapj levegőt.
2010. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamennyire elérhető, akkor a Margitszigeten valóban nem gáz, hiszen oda este 7 körül szinte csak futók járnak.

Amúgy meg ne törődj vele, ők nem futnak, majd magukra vetnek, te csinálod jól, szóval legyél büszke magadra. Az embereknek szemük van, hát néznek. Ami ráadásul gyorsan mozog, automatikusan magára vonja a tekintetet, így lett kitalálva az agy, szóval a legtöbben nem is gondolnak semmit, csak reflex-szerűen odanéznek.

2010. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kaszás fej egészen jó ötletnek tűnik!Engem is zavar ha néznek és beszólnak.Ha lenne mp3 lejátszóm az biztosan kivonna a külvilágból.Próbáld ki.Végső esetben fuss sötétben biztonságos környéken,de méginkább rázd le magadról a rossz érzést,és egyszerűen csak fuss!
2010. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
65%
vegyetek futópadot :)
2010. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak első alkalommal zavar. Ha ezt túléled, másodszorra már nem érzel semmi kellemetlent. Te mit gondolsz, ha futót látsz? Semmit. Más is így van ezzel. Elsőre hívd el eg ybaráttnődet, úgy nem érzed égőnek.
2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nagyon zavart. de amikor mér 30 percet futottam egyhuzamban, jó tempóban, arra gondoltam, hogy beszólok a nézegetőknek és elfutok előlük. akkor majd rájönnek, milyen hasznos, ha futok:-DD


De nem szóltam be ;-D

2010. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Elárulok egy nagy titkot. Nem kell futni, elég sétálni! Ha ugyanazt a távot lesétálod, mint amit lefutnál,akkor ugyanott vagy... Tovább tart, de nem fog senki sem nézni :) Mondjuk azért a tempó legyen egy kicsit gyorsabb, mint amikor andalogsz, de futni felesleges.


Edző

2010. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!