Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért próbálják bemesélni,...

Miért próbálják bemesélni, hogy a kövér vagy ahogy mondják "telt" az ideális alak és CSAK az szép más nem?

Figyelt kérdés

Napi szinten hallok, olvasok olyat, hogy a férfiaknak csak a telt nők kellenek a többi csak kislány, gusztustalan, undorító, nemisnő, holott nem ez az igazság

A magazinokban, médiában, könyvekben, egyszóval BÁRNIJEN platformon a „jó nő” midig vékony, és itt nem a valóban beteg emberke gondolok, hanem a fitt vékony nőkre, A ’legteltebb’ szépségideál is maxszimum Sofía Vergara aki távolról sem túlsúlyos vagy olyan alkat, mint azok a kövér nők, akik próbálják bebizonyítani, hogy a plus size az ideális.

Miért akarják bebizonyítani, minden áron, hogy a vékony nők bizony rondák, bezzeg ők milyen kívánatosak a férfiak szemében? persze vannak akiknek a ’plus size’ jön be de lássuk be a legtöbbnek nem



2017. júl. 2. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit eltúlozzák, de szerintem ezzel csak ott van a baj hogy a nagyon kövér nők is e mögé bújnak. De az viszont szintén igaz hogy itthon enyhe túlsúlytól is undorodnak, ami szerintem nevetséges.


Abba meg bele se megyek h a férfiakért senki nem kampányol hogy az is vonzó ha van rajtuk egy kis felesleg.

2017. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom megerteni, hogy mert nem ugyanolyan szemetseg a vekony lanyokat fikazni, mint a testes lanyokat. Elhizni es kovernek lenni nagyon egyszeru. Vekony maradni es csinosnak lenni sokkal nehezebb feladat. Amellett hogy velemenyem szerint amikor egy lanynak mar tobb hurkaja van mint egen csillag mar nagyon nem szep kategoria amellett ez nagyon veszelyes az egeszsegukre is.
2018. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!