Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ricinus olajjal vissza tudom...

Ricinus olajjal vissza tudom oda növeszteni a szemöldökömet, ahonnan már régóta nem nőtt ki?

Figyelt kérdés

Egy éve járok kozmetikushoz, kb havonta. A szemöldökömet nagyjából 4-5 alkalommal szedettem vékonyra.

Az utolso alkalommal azt kértem, hogy vékonyítsa el a végét. Majd belenéztem a tükörbe, és egy cérnavékony szemöldököt láttam magamon A-tól Z-ig. Ennek már 2-3 hete, és a szemöldököm elején a jobb oldali vastagabb, tehát bal oldalon vissza se nőtt eddig olyan vastagra. Egyébként a bal teljesen elvesztette a formáját, főleg gondolom mivel felül is ki lett szedve.

Valami hasznos tipp? :/ sos!:( amúgy elég béna vagyok a poros kihúzással, a ceruza meg a balon mindig béna lesz

16/ nagyon durván kétségbeesett lány


(Egyébként vissza fog nőni oda is az olajtól, ahol már 2-3 éve nem nőtt vissza?)



2017. júl. 2. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy vissza fog e noni oda ahova evek ota nem nott, de en egy honapja hasznalom a ricinus olajat es nagyon jok a tapasztalataim: dusabb lett es ahol vekonyszalu volt ott is besotetedett, es egy ket helyen nottek is ki uj szalak, mar ceruzaval ki sem kell huznom pedig tenyleg csak egy honap telt el:)
2017. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Mennyi ideig hagyod rajta ? :)

Milyen gyakran használod?

2017. júl. 2. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen gyakran az valtozo, mivel a szemoldokomon csak kiprobaltam (a szempillamat szerettem volna noveszteni de csak dusitotta), de egyaltalan nem bantam meg,de hasznalhatod naponta. Vagy lefekves elott kenem ra vagy ha itthon vagyok akkor reggel es egesz nap rajta van :)
2017. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben ezer köszönet a segitsegert:)
2017. júl. 2. 23:35
 5/6 anonim válasza:

Nekem is nagyon vékony volt, nagyon sokáig kellett szenvednem pl suli vagy buli előtt a megrajzolásával. Vettem még tavasz elején ricinusolajat, és kb 1 hónap alatt elértem azt a szintet, hogy 1 perc alatt kitöltöm porral, nem kell hozzá egy óra szenvedés:)

19/L

2017. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is sikerulni fog, koszi!:)
2017. júl. 4. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!