Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőies a derekam de esztétikus...

Nőies a derekam de esztétikus a testem sportos vagyok, de mégsem tetszik a derekam mert kicsit olyan nőies mit tegyek?

Figyelt kérdés

A derekam (a köldökkel visszintes rész ahol a legvékonyabb a derék) elég nőies, régebben nagyon sovány voltam aztán elkezdtem jobban edzeni és sportolni. Elég esztétikus a váll és derék arányom és a lányoknál e miatt nem volt még gond, viszont engem zavar. Nagyon szép szálkás alkat vagyok és ott az odlal hasizmom meg a felett vagy hogy mondjam bárhogy edzettem eddig nem nagyon épült úgy izom hogy a V alak alatt I_I ilyen legyen a derekam hanem a csipőmnél vékonyabb (csípőm 80 cm derekam 74-75) számomra ez még mindig nem elég esztétikus, valaki valami tippett tudna adni hogy hogy tudnám azt ott "helyre hozni" vagy más is van igy (nem olyan komoly csak egy picit látszik de az átlogásnál kicsit rosszabb)

Nem étkezem valami rendszeresen illetve küldön étrendem sincs. Ez az egész akkor kezdett el zavarni amikor oldalamon feküdtem egy házibuli után és az egyik srác beszólt hogy milyen nőies a csípőm,ez engem eléggé zavr azóta úgyhogy mindenképp szeretnék változtatni rajta,ha semmi nem használ igy simán akkor késöbbiekben(úgyis nagyobb hangsúlyt szeretnék a test edzésre fordítani) úgy mint anno Zyzz én i kipróbálom a szteroidot scak nem vinném tulzásba,cak hogy egy kicsit jobban megnőjek. 16 éves vagyok 179cm és a testsúlyom 67-71kg között mozog,elöre is köszi az értelmes válaszokat



2017. júl. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a testzsírod és az izomtömeged OK, akkor genetika, nem tudsz vele mit csinálni.
2017. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudok? kicsit fura:/ nagyon rossz igy hogy mindenkinek nromálisan van nekem meg... nincs semmi gyakorlat amivel lehetne ott izmot építeni ami talán segítene?
2017. júl. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!