Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen nő mégis mit tehet?...

Az ilyen nő mégis mit tehet? Az se jó ha kicsi, de a szilikon se felel meg a pasiknak.

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a pici cici tetszik nekik de mint tudjuk ez a való életben nem teljesen így van.

Egy nagy mell még a legjelentéktelenebb lányt is szexi csajjá teszi.

A kis mellű lány mit tehetne mást? Vagy elfogadja szerény kebelméretét (titkon tovább irigykedik) vagy kés alá fekszik.

Igen ám. De a mélyen tisztelt uraknak nem kell a "mű" csak a természetes nagy mell.

Oké. De a piciből hogy legyen TERMÉSZETES nagy ha erre semmi esély?


Nagyon frusztrál a mellem. Barátnők körében is vicc tárgya a mérete. Pasiktól is megkaptam már, hogy nem lenne baj ha nagyobb cicikkel rendelkeznék.

Hogy fogadjam el ha most ép a természetes, dús mellek fénykorát éljük? Ahol a kis mell teljesen ki van "túrva" ?



2017. júl. 6. 16:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
Inkább szilikon, mint kicsi, de persze a természetes nagy a legjobb. Ha hízol, attól is nőhetnek valamicskét. Egyébként az se tehet semmit, akinek mondjuk csúnya az arca, vagy extrém alacsony/extrém magas, sorolhatnám még.
2017. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Szard le a pasikat, azzal törődj, hogy neked mi lenne a legjobb. Zavar, hogy kicsi a melled? Akkor feküdj kés alá. Vannak akik nem jönnének össze szilikonos nővel, na és? Nem velük kell foglalkozni, hanem azzal akinek te kellesz és nem érdekli, hogy a melledben zsír vagy szilikon van. Amúgy meg nem kötelező lufi méretűre csináltatni és a kisebbről meg nem is ordít 50 méterről, hogy szilikon.
2017. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az a baj, hogy nem érted, hogy megy ez, nem érted, hogyan lehet ez izgató. Meg persze megfelelési dolgaid is vannak. Ezeken kellene átlépni, áttörni.
2017. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Az olyan emberek miatt van komplexusom mint a 11.

Hiába mondja 6 ember, hogy nem gáz a pici ha 1 úgy gondolja, hogy az.

Tudom, hogy az én fejemben van a gond de akkor is...

2017. júl. 6. 17:22
 15/27 anonim válasza:
100%

6 vagyok


Egy normális pasi kell neked akinek így tetszel és kielégít ahogy kell, meg te is őt. Attól megjön majd az önbizalmad.

2017. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
nagy mellem van, es csunya arcom, akkor en mit mondjak?! hidd el, egy pasi se csak egy,tenyezo szerint valaszt csajt, valakinek ez a hibaja, valakinek az. ne hidd, h nagy mellekkel feltetlen meg lehet valtani a vilagot, kivalo pelda vagyok ra en. ;)
2017. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg inkább hadjuk ezt a feminista kis mell dumát...

Próbáld meg leküzdeni az önképzavart (mert igen, neked az van!) és egy olyan párt találni aki elfogad.


8#as pedig szépen feladta a magas labdát, pacsi :D

2017. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Egyébként érdekes, hogy a barátnőmnek (aki mindig cukkol a melleim miatt) a pasija velem akar szexelni. Szinte nyílt titok.

Bezzeg előttem a pasi így meg úgy dícséri a barátnőm nagy mellét. :D

2017. júl. 6. 17:36
 19/27 anonim válasza:
100%
Ha ezzel cukkol akkor nem barátnőd.
2017. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

19

Valószínű csak viccből csinálja. Azt hiszi jó poén.

2017. júl. 6. 17:43
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!