Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen nő mégis mit tehet?...

Az ilyen nő mégis mit tehet? Az se jó ha kicsi, de a szilikon se felel meg a pasiknak.

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a pici cici tetszik nekik de mint tudjuk ez a való életben nem teljesen így van.

Egy nagy mell még a legjelentéktelenebb lányt is szexi csajjá teszi.

A kis mellű lány mit tehetne mást? Vagy elfogadja szerény kebelméretét (titkon tovább irigykedik) vagy kés alá fekszik.

Igen ám. De a mélyen tisztelt uraknak nem kell a "mű" csak a természetes nagy mell.

Oké. De a piciből hogy legyen TERMÉSZETES nagy ha erre semmi esély?


Nagyon frusztrál a mellem. Barátnők körében is vicc tárgya a mérete. Pasiktól is megkaptam már, hogy nem lenne baj ha nagyobb cicikkel rendelkeznék.

Hogy fogadjam el ha most ép a természetes, dús mellek fénykorát éljük? Ahol a kis mell teljesen ki van "túrva" ?



2017. júl. 6. 16:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

VAN, akinek a kis mell jön be. Nem hiszem, hogy a párom hazudott volna erről, mivel nekem nem kicsi s nem is akart összeveszni meg semmi :D Amúgy magamtól vettem észre, hogy neki a kicsi jön be, de azért az én közepesemet is elviseli, főleg mivel az enyém, ami rengeteget számít.

Fontos a mell, de nem mindenkinek extrém módon. Ha szeretnek, akkor szeretnek apró mellekkel is, amik amúgy rém helyesek lehetnek s legalább nem fognak lógni. Cserélnék veled, ha nem vagy totál lapos, szívesen (nekem a kicsitől a nagyig minden tetszik, D fölött már nem s a lapos sem. de a kicsi praktikusabb, a nagyobb pedig impozánsabb...). De sajna ez unfair. Engem, akit nem érdekel a mellméretem, nagyon OK méretű mellekkel áldott meg az Ég, ami 20 kiló fogyás után is ugyanolyan, de egyszer lógni fog, már most sem az igazi...


Kit érdekel, mi a divat vagy az uralkodó ízlés? Sokféle nő van és sokféle szépség s ez így jó. Sokféle férfiízlés is van...

2017. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Sunshinedoll ***** válasza:

Aki összejön veled, úgyis látja, hogy kis melled van, és nyilván nem bánja.

Nekem senki nem hisztériázott a kis mellem miatt, egyik pasim se.


Nem értem, milyen körökben menő ezért beszólni a barátoknak? Mármint úgy 15 éves kor fölött mondjuk. Meg miért barátkozol olyanokkal, akik nem építik az önbizalmadat?

2017. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

nekem termèszetes nagy ès a kismellű nők undokok állandóan ...mert fèltèkenyek.

nekünk nem kell nagy mell mert csak megfájdul a hátam...mondogatják.....ja persze de közbe irigyek mint a fene.

szóval ez visszafele is divat, minket meg ti szidtok

2017. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
visszafele is igaz*... bocs autocorrect
2017. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szard le mit gondolnak a pasik, keress egy olyat aki főként azért szeret aki vagy és tetszik neki a tested is.

A barátnőidnek meg mondd meg hogy bunkók amiért rajtad viccelődnek ahelyett hogy támogatnának és erősítenék a magabiztosságodat és testképedet.


Én kövér vagyok és ezt elég sokszor megkaptam már, de ahogy végiggondolok a barátaimon és ismerőseimen, soha egyik sem viccelődött ezzel, főként idegenek mondták/mondják.

2017. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

az én barátomnak is tetszik a nagy mell, de bejön neki az enyém is. nekem sincs nagy mellem, olyan átlagosan kicsi, vagy hogy mondjam. de ő pl azt mondja, hogy sokkal fontosabb hogy milyen a formája, hogy hogy áll. szerinte szexi a piercing is benne (ami mások szerint meg gusztustalan). szóval nem kell ezen aggódni szerintem, találni megfelelő embert bárhogy is néz ki az ember kb.

baráti körben sem azt látom egyébként, hogy a nagy mell olyan hihetetlenül fontos lenne. nyilván sokaknak fontos, de azért nem ilyen 90%-nak.

2017. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Mansour ***** válasza:
Azt megértem, akinek csak a nagy mell tetszik. De aki azt mondja, hogy a szilikonos is jó, csak nagy legyen, az egy igénytelen surmó, kivakaródzott proli, az ilyet kerüld, ne süllyedj le erre a szintre! Aki ilyen mond, az másban is igénytelen és többet ad a látszatra, mint a minőségre.
2017. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!