Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csoda tevő? Tapasztalat krem,...

Csoda tevő? Tapasztalat krem, vitamin stb

Figyelt kérdés
Mivel termeszet híve vagyok,de szeretnék jó nő lenni,de nincs rendben a külsőm,van valakinek,olyan tapasztalata amit hadznalt és bevált pl vitamin,vagy csoda tévő krém.A válaszokat ellőre is köszönöm.Légyszi ne gyertek azzal,hogy igy fogadjam el magam,komoly válaszokat várok,és nem hu.eseget
2017. júl. 7. 10:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Féltékeny vagyok. Mert a barátom belájkol más nőket. Barátom őszinte hozzám, jó szívű és nagyon jóképű. Hatalmas szerszámmal rendelkezik... Én pedig folyton csak hisztizem. Nem mehetek egyedül sehova sem. 28 éves vagyok de anyukám mondja meg hova mehetek és mikkor érjek haza.
2017. júl. 7. 10:36
 2/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a baràt ,nagyon nagy Egon van annyira szeretem magam,olyan jókepunek tartom magam.A baràtnömbek aki rendes,jó ,azért szexi .Jól becsapták,azzal is hogy milyen szexi.Màs nöket bamulok és laikolok,Ö csak egy lyuk kicsi a cicije és abba is hazudtam.Nem voltam rendelése hozzá.Mindig hazudok,hogy legyen sex hogy jól néz ki,nem elég hogy nincs önbizalmam,meg laikolok is más embereket.
2017. júl. 7. 10:51
 3/3 A kérdező kommentje:
A baratnöm öszinte jószívű és nincs önbizalmam sem.Nullqnak tartom ,az igaz,
2017. júl. 7. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!