Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vélemény? Tapasztalat? Van...

Vélemény? Tapasztalat? Van valami vitamin ami esetleg segíti a teherbe esést. Valaki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán az E vitamin?
2017. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
D, E vitamin, inozitol, folsav, ezek pl. hasznosak. D-t, folsavat szedem folyamatosan, E-t kb. ovuig.
2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia. Amivel nekem sikerült;méhpempő,E vitamin(ez utóbbival vigyázz,túladagolható!)

Menses első napjától peteérésig napi 11/2 l cickafark+málnalevél tea,utánna következő menstruációig ugyanennyi palástfű+málnalevél tea. Ezen kívül 3*1 magneB6,hogy a lelked is rendbe legyen. Mert ez is fontos a teherbeeséshez. Sok sikert!!! :)

2017. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én terhesvitamint szedtem + D3, E vitamint és Inofolic-ot.
2017. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69%

Szia! Nekünk is sok idő volt mire teherbe estem. Utána nèztem a különböző gyógynövènyeknek ès vitaminoknak.

Ès cickafark+Palástfű+E vitamin + Eredeti mB6.

Ès 6 hónapon belül teherbe estem.

Előtte nővèrem is ,ès ő úgy ,hogy a doki azt mondta ,hogy nem lehet gyerekek öröklődès miatt.

Ebbe az a jó ,hogy nem annyira pènzigènyes ,inkább csak oda kell figyelni ,hogy kövesd mikor mit kell inni ès bevenni.

Ha èrdekell,pontosabban leirok mindent mikor mit kell ès hogyan.

Több hölgynek is tanácsoltam ,ès legtöbbjük sikeresen teherbe is esett.

2017. jan. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Éva Káposzta válasza:
szia! Én Barátcserje teát ittam,és sok olajosmagvakat ettem,párom mindig vette a mogyorokat hogy egyem. Tudni kell,hogy évekig nem estem teherbe,már azt hittem nem lehet babám,nögyogyászati problémával fordultam orvoshoz,mert nem mult el a havim,és ott tudtam meg hogy terhes vagyok,sokat kellett pihennem,és elmult,ésmost itt van 5 honapos kislányom akit csodababának hivok. nem szabad idegeskedni,mert az is gátolja a teherbeesést..sok gyümölcs..magvak,és sok tojás..nálam ez bejött.
2017. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gyilki ***** válasza:

Először is nem kell lenyelni...sem pedig kifingani! Mondjuk ezt a nők nem szoktak.

Elevit.

2017. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!