Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az nem ciki ha egy fiú hajnyír...

Az nem ciki ha egy fiú hajnyíróval lenyírja a szőrt a lábáról?

Figyelt kérdés
Nagyon dús,hosszú a szőröm és a lánytesóm rábeszélt,hogy nyírjam le. Jobb így,kényelmesebb,de most olyan,mint amikor neki nő ki a szőre,olyan tüsis,borostás.

2017. júl. 10. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj. Mi a férfiak vagyunk. A lányok meg a nők. A két nem különbözik. Mi szőrösek vagyunk van bronk lent meg izmosak vagyunk, kemények olykor meg durvák, focinyúzó , meg katonáskodunk meg miénk a sörfőzde és mi alkotjuk ezt. A nők meg nen szőrösek ők szolidabbak, meg cukiskodnak , elvagyunk férfiak velük az ágyban minden szép és jó. Én csak elmondtam mi a különbség köztünk. Kérlek ne vágd le a szőröd mert nem egézzséges. Egézzséges ha rajtahagyod mert a férfi ettől férfi. Ha nem az vagy minden bizonnyal transznemüvé válhatsz amely a lelked elvesztésével jár és az kár bele. Az hogy a lány tesód diktál ne hallgass rá. Marhaság amit kitalált. Ennyi ha meg nem érted meg akkor pedig téged fog mindenki offolni és az emberiség kiröhög majd téged ilyen nehéz világban élünk tele fájdalmas kevés kellemes dologgal. Én nem fenygetlek csak jó tanácsot adok neked. Én 18 éves vagyok. Intsetek gyk társak aki férfi itten márha van .
2017. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze, mért nem ugrasz vissza még másfél évszázadot, és akkor bátran előadhatod azt is, hogy az igazi férfi nem borotválja még a pofáját sem. Akkora bokor lenne a képed előtt, hogy levegőt alig kapnál tőle. Néha egy-két merészebb embernek köszönhetően változik kicsit a világ, különben még nem jöttünk volna le a fáról sem.
2017. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Jobban járnál, ha legyantáztatnád a kizmetikusnál
2017. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 es, azért ez nem egészen így van. Ma már sok férfi megszabadul a szőrzetétől,változik a világ. Figyeld csak a strandon! Azonkívül én fiatal vagyok még és a koromhoz képest túl szőrös.
2017. júl. 10. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság egyre több férfit látok csupasz lábbal. És igazából jobban sem érdekelhetne, ő dolguk. Nem vetek meg senkit, akármit csinálhat. Nekem nem nagy dzsungel a lábam, én hagyom. Ha meg akarsz válni tőle, annyi tippet mondok, hogy magaddal foglalkozz, és ne engedd, hogy más beleszóljon abba, hogy érzed jól magad a testedben
2017. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-4mm hosszúra szoktam levágni, nekem is nagyon hosszú és dús. Eddig senki sem szólt meg érte. sőt az egyik barátom is utánnam csinálja.
2017. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 3 mm.
2017. júl. 11. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!